Kaspersky taraması sonucu virüs bulunmadı

Kaspersky işinin ehlidir yok dediyse yoktur. Zeroday dışında onunda standart bir kullanıcının bilgisayarında olacağını sanmıyorum. Yine de şüpheleniyorsan bir format at için rahatlasın.

Konu sahibi demiş ki "sizce virüs var mıdır?".
Cevabım: Bence vardır.
İsmet'in cevabı: Bence yoktur.

Konu buna döner böyle sorarsanız. Çok saçma çok. Kimse kusura bakmasın.

Katılıyorum büyük ihtimalle arkadaş bir exe vs indirmiş sonra Kaspersky ile tam tarama yapmış virüs çıkmayınca şüphelenip buraya yazmış bilgisi dahilinde olsaydı zaten buraya sormazdı verilen cevaplar belli zaten.

@Mibrunistan bilgi almak isteyen insan yazar ve oturup okur ortadan kaybolmuş dünya umurunda değil.

Dostum ne kadar tutarsız birisin insan kendisiyle bu kadar da çelişmez zaten dediğimi de pek anladığını sanmıyorum. Ben aradığı bilgiyi burada bulamaz demek istedim internete yazarak Kaspersky'nin ne kadar titiz çalıştığını ve ne kadar güvenilir olduğunu kolayca öğrenebilirdi. Çünkü burada verilen cevapların birçoğu sayısal verilere dayanmayan, öznel cevaplar olacaktır ve gördüğün gibi verilen cevapların geneli öznel yargıya dayanıyor.
Tartışmasız bilgiyi öğrenmenin en doğru yolu doğru yerde ve doğru zamanda aramaktır.

Dosya Ekleri

• isimsiz.jpg
    isimsiz.jpg
    111,5 KB · Görüntüleme: 23

Yeni konular

Geri
Yukarı