Kaspersky temizleme sonrası virüs hâlâ var mı?

Ja0wes0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Cheat Engine programı indirmiştim daha sonra sildikten sonra tarama yapınca bu yazılar çıktı. Tedirgin oldum acaba virüs halen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    80,6 KB · Görüntüleme: 56
Şimdi ekran görüntüsünü inceledim de olay kısmında temizleme mümkün değil yazıyor. Silinmemiş mi demek oluyor bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan biri bakabilir mi?

Şimdi ekran görüntüsünü inceledim de olay kısmında temizleme mümkün değil yazıyor. Silinmemiş mi demek oluyor bilmiyorum konu hakkında bilgisi olan biri bakabilir mi?
Evet, yeni fark ettim. Kaspersky bu tarama konusunda pek iyi değil. Konu sahibi arkadaş Malwarebytes ile tam tarama yapabilir misin?

Evet, yeni fark ettim. Kaspersky bu tarama konusunda pek iyi değil. Konu sahibi arkadaş Malwarebytes ile tam tarama yapabilir misin?

Hocam uyarı yemiştim kusura bakmayın öncelikle bende bu virüs uygulaması yok maalesef bir de hocam gezginlerden indirdim Cheat Engine uygulamasını

Şimdi raporu temizledim ve tekrardan tam tarama yaptım ve hocam tarama sonucu vermedi sadece raporu sildiğim saat çıkıyor pek bilmiyorum bu konuları endişeleniyorum yardımcı olursanız sevinirim

@Snorem

yardımcı olucak varmıdır acaba

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    55,7 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Hocam uyarı yemiştim kusura bakmayın öncelikle bende bu virüs uygulaması yok maalesef bir de hocam gezginlerden indirdim Cheat Engine uygulamasını

Şimdi raporu temizledim ve tekrardan tam tarama yaptım ve hocam tarama sonucu vermedi sadece raporu sildiğim saat çıkıyor pek bilmiyorum bu konuları endişeleniyorum yardımcı olursanız sevinirim

@Snorem

yardımcı olucak varmıdır acaba
Çıkmıştım, yeni cevap verebiliyorum kusura bakmayın. Dediğim gibi Kaspersky bu konuda kötü. Gerçek zamanlı koruma istemiyorsanız Kaspersky kullanmayın.

Bu siteden Malwarebytes'ın ücretsiz ya da ücretli versiyonunu indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı