Kaspersky tespit edilen nesne temizlenemiyor diyor

Tengu.h

Femtopat
Kaspersky ile tarama yaptım C:\users\bety...\ Google chrome\... konumunda HackTool buldu ama temizlemiyor. Chrome'u silsem düzelir mi ya da kayıtlı Gmaillerimden diğer elektronik eşyalarıma da zarar gelir mi?

Hocam tarama bitsin. Büyük ihtimalle Kaspersky üzerinden silinir. Temizlemeye çalışıyor. Temizleme olmazsa Kaspersky üzerinden sil dersiniz.

Aynı sorun oldu. Tam tarama yaptım, 1 virüs çıktı. Tespit edilen nesne silinemiyor diyor ve olduğu klasörde Bitcoin resimleri var.

Aynı sorun oldu. Tam tarama yaptım, 1 virüs çıktı. Tespit edilen nesne silinemiyor diyor ve olduğu klasörde Bitcoin resimleri var.
İmzamdan sistem tarama 1 sonucunu tespit edilenler kısmının resmini paylaşın. Klasör dediğin neresi biz de görelim bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ile tarama yaptım C:\users\bety...\ Google chrome\... konumunda HackTool buldu ama temizlemiyor. Chrome'u silsem düzelir mi ya da kayıtlı Gmaillerimden diğer elektronik eşyalarıma da zarar gelir mi?
Hocam aynı şeyi ben de yaşıyorum nasıl çözdünüz?

Hocam siz nasıl çözdünüz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı