Kaspersky Total Security ile Security Cloud arasındaki farklar neler?

Cloud sürümü iş yüklerini Kaspersky sunucusu ile yapar. Daha az sistemi yorar. Ek olarak çevrimdışı olduğu zaman zararlı yazılım tespit etme ve durdurma konusunda sorun yaşayabilir. Adı üstünde "Cloud".

Total Security öyle değil. Direkt tüm işlemi sizin makineniz yapıyor. Sistem çevrimdışı olsa dahi tam koruma sağlıyor. Tabii bu sisteme ek yük bindiriyor.

Cloud sürümü iş yüklerini Kaspersky sunucusu ile yapar. Daha az sistemi yorar. Ek olarak çevrimdışı olduğu zaman zararlı yazılım tespit etme ve durdurma konusunda sorun yaşayabilir. Adı üstünde "Cloud".

Total Security öyle değil. Direkt tüm işlemi sizin makineniz yapıyor. Sistem çevrimdışı olsa dahi tam koruma sağlıyor. Tabii bu sisteme ek yük bindiriyor.

Yük bindirmesi benim için önemli değil zaten.

Yine de Cloud yeteri kadar korur bizi değil mi? Normal bir kullanıcı için en azından.

Bende bu söylediklerinizi duydum ancak aklımı başka bir şey kurcalıyor bir süredir. Aşağıda ki görselde gördüğünüz gibi Cloud sürümdeki tikler kırmızı ve koruma "üstün" olarak tanıtılıyor ancak farkı Android cihazlarda izin kontrolü ve şifre sızıntı kontrolü. Sadece bana bu hissi vermek ve düşündürmek için yapılmış bir durum mu yoksa farkı var mı?
1623509396293.png

Yeni konular

Geri
Yukarı