Kaspersky trojan bulamadı fakat virus Total buldu

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Epic pen Pro crack bakıyordum indire tıkladım. Sonra klasör kısmı geldi indirme yerini seçmek için, yanlışlıkla kaydete bastım. (iptale tıklayacaktım.) Linki virus Total'de arattım temiz çıktı dosyayı virus Total'de tarattım 3 virüs çıktı. Dosyayı sildim bilgsayara Kaspersky Cloud Free indirdim bilgisayarı güvenli modda başlattım sonra önce bilgisayarda hızlı tarama ardından tam tarama yaptım trojan çıkmadı ama trojanlar 1 byte bile olabiliyor, ne yapmalıyım?

Crack olan hiçbir şey kesinlikle güvenli değildir. Yerinizde olsam ücretsiz sürümünü kullanırdım veya Fatih Kalem kullanırdım.

Virustotal bir çok antivirüs taramasının sonucunu getirir. Kalitesiz antivirüslerin sonucunu bile. Virustotalde bazı antivirüsler uyarı veriyor diye dosya zararlı demek değildir. Linklerin temiz çıkması da normaldir. Asıl taratmanız gereken uygulamadır.

Crack olan hiçbir şey kesinlikle güvenli değildir.
Bu tam olarak yanlış bilgi değil mi? Her crack virüstür diye bir şey yoktur.

Crack olan hiçbir şey kesinlikle güvenli değildir. Yerinizde olsam ücretsiz sürümünü kullanırdım veya Fatih Kalem kullanırdım.

2 yıldır ücretsiz sürümünü kullanıyorum. Kullanmaya devam edeceğim. Dediğim gibi yanlışlıkla indirdim, Fatih Kalem dnadik hissettiriyor. Çektiği yeşil çizgili pencereden dolayı ve arayüz renkleri olarak vasat.

Bu tam olarak yanlış bilgi değil mi? Her crack virüstür diye bir şey yoktur.

Güvenli değil dedim, virüslü demedim farkındaysan. :) Güvenli olmayan bir şeyden virüs çıkabilir de çıkmayabilir de. Biraz daha dikkatli okuyalım lütfen.

2 yıldır ücretsiz sürümünü kullanıyorum kullanmaya devam edeceğim dediğim gibi. Yanlışlıkla indirdim Fatih Kalem dandik hissettiriyor çektiği yeşil çizgili pencereden dolayı ve arayüz renkleri olarak vasat.

Dediğim gibi bence free kullanmaya devam edin. Sizin tercihlerinize karışamam ama ben olsam crack işine hiç bulaşmazdım.

Geri
Yukarı