Kaspersky trojan. Win32.agentb. Kwqa nedir?

• Konuyu başlatan efew0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 1B

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Forum'da bir Rehber'de paylaşılan uygulamayı indirdim ZIP'i açtım ve böyle bir şey oldu ve Kaspersky sildi. Şu an bir virüs Laptop'da fink atıyor olabilir mi? Taramada bir şey çıkmadı ama tedirgin oldum.

Ekran görüntüsü_20230102_175012.png

ZIP'i çıkardım çalıştırmaya kalmadan silindi.

O zaman bulaşmaz bu tür virüslerin sisteminize bulaşması için uygulamayı açmanız veya üzerine iki kere tıklamanız gerekiyor. (bir de dosyayı VirusTotal'den taratabilir misiniz bazen anti virüs programları yanlış gösteriyor olabilir.)

O zaman bulaşmaz bu tür virüslerin sisteminize bulaşması için uygulamayı açmanız veya üzerine iki kere tıklamanız gerekiyor.
Tamam hocam o zaman. Peki birşey bulaşsaydı kaspersky taramada bulurmuydu? Birde görselde ortadaki uyarıda " Nesnenin kopyası oluşturuldu " yazıyor kafama takıldı.

Tamam hocam o zaman. Peki bir şey bulaşsaydı Kaspersky taramada bulur muydu? Bir de görselde ortadaki uyarıda " nesnenin kopyası oluşturuldu " yazıyor kafama takıldı.

Evet hocam bulurdu, bir de dosyayı VirusTotal sitesinden taratabilir misiniz tekrar bazen anti virüs programları yanlış gösteriyor.

Olası tehdit diyor Defender Control nedir diye arattığımda " Windows bilgisayarınızın güvenlik özelliklerinden sorumlu olmak ve onu devre dışı bırakmak için tasarlanmıştır." böyle bir şey çıkıyor Windows güvenliğine eriştiği için virüs diye algılanması normal. Ama yine de kullanmasanız daha iyi olur gibi.

Olası tehdit diyor Defender Control nedir diye arattığımda " Windows bilgisayarınızın güvenlik özelliklerinden sorumlu olmak ve onu devre dışı bırakmak için tasarlanmıştır." böyle bir şey çıkıyor Windows güvenliğine eriştiği için virüs diye algılanması norma. Ama yine de kullanmasanız daha iyi olur gibi.
Tamamdır hocam cevabınız için teşşekür ederi. İnşallah şuan bir virüs PC'de fink atmıyordur😅

Yeni konular

Geri
Yukarı