Kaspersky ücretsiz sürümü lisans istiyor

Hatta buradan (Gezginler'den) Photoshop indirmeye kalkınca orijinal siteye atıyor.
@Death_9 @White dragon

İnşallah ban yemem. Moderatör arkadaşlar bu site güvenilir :D. Orijinal dosyalar var. Eskiden ben de korkup bu sitedeki ve orijinal sitedeki dosyaları karşılaştırıyordum aynı çıkıyordu. En iyi Türk sitelerinden biridir.

Hocam yan sitelerden indirmek kurulum yaparken ek programlar kurdurabiliyor ama gezginlerde bu sorun yok sanırım.
Eğer isterseniz benim kurmuş olduğum dosyayı paylaşayım:

Hatta buradan (gezginler'den) Photoshop indirmeye kalkınca orijinal siteye atıyor.
@Death_9 @White dragon

Evet hocam gezginlerden aldığım dosya. Gezginlere güvenmek istemiyorsa Drive'ın dosya tarama sistemine güvenebilir.

Ben taratıp, deneyip yükledim hocam güvenip indirsin diye.
Ama isterse tabii direk gezginlerden de indirebilir. İşin tuhaf tarafı Kaspersky kendi sitesinde neden hatalı dosya veriyor?

Hepinize teşekkürler @Endless Kaan ve @isimsizkahraman hocalarıma da ayrı teşekkürler ve cidden neden resmi sitede hatalı link var beni aydınlattınız sabahtan beri Free sürümü indirmeye çalışıyorum siz olmasanız ben napardım acaba 🙂 😁 artık sabaha kadar denerdim herhalde benim sorunumu çözdüğünüz için tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı