Ücretsiz antivirüs mü yoksa Kaspersky deneme sürümü mü ?

60993

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba sizlere bir sorum olacaktı. Ben Kaspersky antivirüs programını güzel buldum fakat 30 günlük deneme süresi olduğu için sadece 30 gün kullanacaktım. İnternette araştırdım ve Kaspersky deneme süresini sıfırlama varmış. Sizce Kaspersky yükleyip arada deneme sürümünü sıfırlamalı mıyım yoksa ücretsiz bir antivirüs mü yüklemeliyim ? @THE_MILLER @Murat5038

Son düzenleyen: Moderatör:
Jarox'un dediğini yapacaksın. Boşuna deneme demiyorlar. Sana dene güzelse al diye ücretsiz kullandırıyor sen onu suistimal etmeye çalışıyorsun. Bu suistimallere karşı bir daha hiç deneme imkanı vermeseler ve sen paranı verdikten sonra kullanıp beğenmezsen boşa paran gidecek bunu düşünmüyorsun.

Ücretsiz olan antivirüslere yaklaşımımı çoğu kişi bilir. Ancak şöyle bir kombinasyon yapabilirsin. MBAM(aktif koruma kapalı)+Ücretsiz bir firewall ile (comodo olabilir) koruma oluşturabilirsin.

Şunu unutma ki ; ücretli AntiVirüs'ler ücretsizlerden daha iyi korur. Eğer ücret vereceksen tabii ki de Kaspersky al. Ama para vermeyeceğim diyorsan, 360 Total Security öneririm.

Aile bireyleri kullanacaksa Comodo yapılandırması yapılsa bile arada sorunlar oluşturabilir ve onlar için can sıkıcı olabilir. Hafif ve kullanımı basit güvenlik yazılımı kullanın. Belirli aralıklarla da farklı araçlarla tarama gerçekleştirin.

Ücretli düşünüyorsan da Norton, Kaspersky ve BitDefender kullanımı gayet basit ve güçlü koruma sağlayan yazılımlardır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı