Çözüldü Kaspersky ve Güvenlik Duvarı kendiliğinden kapanmış

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gorkemm.jk

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Yaklaşık 6 ay önce Kaspersky satın aldım ve aldığım günden beri bilgisayarımın güvenlik bölümünü Kaspersky kontrol ediyordu. Bugün baktığımda Kaspersky'ın kapalı olduğunu fark ettim. Garip olan taraf Windows Güvenlik Duvarı da kapalı şekilde duruyor. Kaspersky korumasını aç dediğimde hiçbir şey olmuyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• z.png
    z.png
    15,5 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Uygulamada Sizi koruyoruz yazıyorsa koruma açıktır muhtemelen. Windows Güvenliği arayüzünde bug olmuş olabilir. Kaspersky korumalarını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmeyi deneyebilirsin, belki düzelebilir.

Birkaç kere deneme yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ardından sorun çözüldü ama neden böyle bir şey oldu anlamadım size de teşekkür ederim hocam.
Uygulamada Sizi koruyoruz yazıyorsa koruma açıktır muhtemelen. Windows Güvenliği arayüzünde bug olmuş olabilir. Kaspersky korumalarını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirmeyi deneyebilirsin, belki düzelebilir.

Birkaç kere deneme yaptıktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım ardından sorun çözüldü ama neden böyle bir şey oldu anlamadım size de teşekkür ederim hocam.

Çözüm

Geri
Yukarı