Kaspersky ve Malwarebytes güvenlik için yeterli mi?

363436

Hectopat
Şu anda aktif olarak Kaspersky ve Malwarebytes kullanmaktayım ve bilgisayarım için gerçekten sıkı bir koruma sağlamak istiyorum. Ücretsiz olarak tabii ki :). 3. bir güvenlik yazılımına ihtiyacım var mı? Eğer varsa hangi güvenlik yazılımını önerirsiniz?

@Lichttechppower İnternetten sıkça dosya indiririm ve bazen Kaspersky'ın uyarı vermediği durumlarda Malwarebytes verebiliyor. Belki de Malwarebytes'ın uyarı vermediği zararlı yazılımlar için ek bir güvenlik yazılımına ihtiyacım vardır?
O artık biraz abartıya kaçıyor. Zaten 2 tane sağlam antivirüs programı 1 virüsü bulamıyorsa onları da sil gitsin.

Kullandığınız Kaspersky ücretsiz sürümse(güvenlik duvarı yoksa) isteğe bağlı olarak Comodo güvenlik duvarı + Kaspersky ikilisini kullanabilirsiniz. Onun dışında gayet yeterli zaten.

Kullandığınız Kaspersky ücretsiz sürümse(güvenlik duvarı yoksa) isteğe bağlı olarak Comodo güvenlik duvarı + Kaspersky ikilisini kullanabilirsiniz. Onun dışında gayet yeterli zaten.

Teşekkür ederim. Kaspersky'ı ilk defa indirdiğim için 30 günlük deneme verdi o yüzden güvenlik duvarı var galiba, onun dışında ücretsiz sürümü.

Teşekkür ederim. Kaspersky'ı ilk defa indirdiğim için 30 günlük deneme verdi o yüzden güvenlik duvarı var galiba, onun dışında ücretsiz sürümü.
Ben güvenlik duvarsız kullanıyorum ücretsiz sürümü. Sanırım 6-7 ay oldu kullanmaya başlayalı ve şu ana kadar bilgisayarıma 1 virüs bile sokmadı. Ancak tarayıcınıza Kaspersky eklentisini kurmayı unutmayın.

Geri
Yukarı