Kaspersky veya Malwarebytes virüsleri tamamen algılayabilir mi?

348103

Hectopat
Dün amcam benim bilgisayarımı biraz kullanmış. Virüs olduğuna tam emin değilim ama olma ihtimali de var. Şu an Kaspersky ile tam tarama yapıyorum. Sonrasında Malwarebytes ile tam tarama yapacağım. Biliyorum, ikisi de kendini kanıtlamış antivirüsler ama yine de içimde bir şüphe var. Acaba olan virüsü algılayıp tam bir şekilde temizleyebilirler mi?

Çoğu zararlıyı algılayabilirler fakat dünyada mevcut olan her zararlıyı algılamaları imkansız. Yine de büyük ihtimalle tamamen temizler. Taramaya rağmen bir anormallik fark ederseniz sistem raporu paylaşabilirsiniz ve kontrol edebiliriz.

Çoğu zararlıyı algılayabilirler fakat dünyada mevcut olan her zararlıyı algılamaları imkansız. Yine de büyük ihtimalle tamamen temizler. Taramaya rağmen bir anormallik fark ederseniz sistem raporu paylaşabilirsiniz ve kontrol edebiliriz.

Anlıyorum, yanıtınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle bulacak diye bir şey yok, veri tabanlarında kayıtlı değilse ve sezgisel olarak algılayamazsa o zaman sorun olabilir fakat bunların olma olasılığı çok düşük. İkisi de bir şey bulamamışsa sorun olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı