Kaspersky virüsü tamamen siler mi?

Yaşanan olay da çok garip. Anlatabilirim. Virüsü de gösterebilirim. Nickimi internette aratmıştım C1unky olarak ve bazı sitelerde Technopat'taki floodları gördüm. İki tanesine girdim ikisi de virüslü site çıktı.
Sitelere bakacak olursan zaten belli virüslü oldukları. Kendim de girmeyi denedim reklam engelleyici bile girmeyi yasaklıyor.

Trial Reset virüs değil.
Virüs diye bir baskı yapmadım zaten? Ancak virüs olduğunu ufak bir araştırma ile görebilirsin. Bahsettiğim şey Kaspersky gibi bir firma virüs programı yapıyor ancak trial reset gibi bir şey para vermeden tüm özellikleri kullanmanı sağlıyor bunu neden engellemezsin ki?

Virüs diye bir baskı yapmadım zaten? Ancak virüs olduğunu ufak bir araştırma ile görebilirsin. Bahsettiğim şey Kaspersky gibi bir firma virüs programı yapıyor ancak trial reset gibi bir şey para vermeden tüm özellikleri kullanmanı sağlıyor bunu neden engellemezsin ki?
Malwarebytes de engellemiyor. İçinde zararlı yazılım yok sadece. O yazılımların amacı zararlıları engellemek sadece.

Malwarebytes de engellemiyor. İçinde zararlı yazılım yok sadece. O yazılımların amacı zararlıları engellemek sadece.
Malwarebytes dediğin program gerçek zaman koruma sağlayan bir virüs programı değildir. Ben şahsen virüs programı kullanmıyorum Windows Defender yetiyor Windows 10 ile birlikte oldukça iyi güncellemeler aldı biraz dikkatli bir kullanımla sorunsuz kullanım sunuyor. Ama kullanacak olsam Bitdefender tercihim olurdu.

Malwarebytes dediğin program gerçek zaman koruma sağlayan bir virüs programı değildir. Ben şahsen virüs programı kullanmıyorum Windows Defender yetiyor Windows 10 ile birlikte oldukça iyi güncellemeler aldı biraz dikkatli bir kullanımla sorunsuz kullanım sunuyor. Ama kullanacak olsam Bitdefender tercihim olurdu.
Farkındayım. Düşünceleriniz çok güzel. Belirtmek istediğim bir çok güçlü yazılım bile zararlı olarak engellemiyor. O yazılımların amacı sadece zararlıları engellemek diyorum. İDM Trial Reset dosyasında zararlı bulunmadığı için doğal olarak hiç bir şey yapmıyor.

Ve Avast önermiyorum.

Geri
Yukarı