Kaspersky VPN alınır mı?

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ücretsiz sürümünü kullandığım Kaspersky'ın bir VPN uygulaması olduğunu öğrendim. Aylık 8 TL'den hizmet sunuyor sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle diyeyim. Güvenlik diyorsanız kesinlikle nordvpn, hızlı olsun güvenliği de olsun diyorsanız expressvpn veya protonvpn. Malum iş içinse touchvpn yeterli olacaktır para ödemenize gerek yok.

Bir hizmet bedava ise asıl ürün sizsinizdir.
Bu kimi zaman iyi, kimi zaman kötüdür ve VPN'de kötü olacağını söylememe gerek yoktur herhalde.

Opera VPN cidden bazen yavaşlığından dolayı sinirimi bozabiliyor. Bu yüzden daha hızlı bir şey istiyorum. Touch VPN'i kullanıp memnun kalan varsa düşüncelerini almak isterim.

Kaspersky güvenlik yazılımları Kaspersky tarafından geliştirilip, test edilip satılmaktadır. Altyapısı da Kaspersky'e aittir. Ve güvenlik yazılımlarının bir yamuğuna rastlamadım.
Ama Kaspersky Secure Connection isimli yazılımı Kaspersky dağıtsa da altyapısını falan Kaspersky sağlamıyor bunu bilin. Şu anda AnchorFree isminde bir başkasının altyapısını kullanıyor Kaspersky Secure Connection.
Ben güvenlik yazılımını öneririm ama VPN'ini kullanıp kullanmamak size kalmış :)

Yeni konular

Geri
Yukarı