Kaspersky VPN hep açık

XYLON

Kilopat
Kaspersky telefondaki uygulamasında kimlik AVI'ndan koruma diye bır secenek var onu acınınca. VPN hep avık sayıyor telefon. Ama tabii gorunurde VPN aslında avık degıl (yasaklı sitelere girilmiyor yani oyle denedım) nedeni nedir? VPN hep aktif olması bir sorun dogurur mu? Sahte bir adrese baglıyor galıba durmadan. Benı. Korumak ıcın.

VPN aslında açık, en hızlı sunucu Türkiye olduğundan dolayı otomatik TR IP'si veriyor. Dolayısıyla yasak siteler yasak kalmaya devam ediyor. İnternet hızını yavaşlatmaktan başka bir zararı olmaz.

Guvenlik sorunu dogurur aslinda surekli acik olmasi.
Hassas bilgilerle islem yapmamaya calis zorda kalmadikca VPN acikken.

Guvenlik sorunu dogurur aslinda surekli acik olmasi.
Hassas bilgilerle islem yapmamaya calis zorda kalmadikca VPN acikken.

Kasperskt ucretli VPN kullanıyorum VPN aslında acık degıl. VPN ıcın ayrı bır tus var. Altta uygulamada kımlık AVI'ndan koruma diye bır secenek var onu acınca sankı VPN avcılmıs gıbı ust tarafa uyarı dusuyor VPN aktıf diye.

VPN aslında açık, en hızlı sunucu Türkiye olduğundan dolayı otomatik TR IP'si veriyor. Dolayısıyla yasak siteler yasak kalmaya devam ediyor. İnternet hızını yavaşlatmaktan başka bir zararı olmaz.

Hayır o degıl. Türkiye secılı degıl orası kapalı. VPN kapalı alt kısımda kımlık avında koruma diye bır secenek var. Onu acınca sankı VPN acık gıbı oluyor ama degıl aslında. Telefonda. Mantıgını anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı