Kaspersky vs BitDefender

Kaspersky vs BitDefender

• Kaspersky

• BitDefender

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Eğer korsan dosya indirmiyorsanız bilmediğiniz rastgele reklamlara ve sitelere tiklamiyorsanız Windows'un kendi Defender programı fazlasıyla yeterli.

Sana tavsiyem, sisteminde yüklü olsun fakat arka planda çalışmasın hem sistemini yormaz hem de virüs bulaştı ise direk çalıştırır taratırsınız.

Yıllarca Bitdefender kullandım, çok memnundum ben. Şuan Norton kullanıyorum, ondan da memnunum. Kaspersky, norton ve bitdefender aşağı yukarı aynı kalitede hepsi.

Evimde de işyerimde de BitDefender kullanıyorum. Birisinde Premium Security diğerinde ise Gravity Zone'a bağlı Endpoint Security. İkisi de yormuyor sistemi ancak Kaspersky dahi yoruyorsa sisteminizi Norton gibi alternatiflere yönelmenizi tavsiye ederim.

Kaspersky kullanıyorum ama PC'yi çok yoruyor. BitDefender nasıl bilmiyorum. Sizce hangisini kullanmalıyım?
Kaspersky uzun süre PC'imde kullandım. İyi AV ancak hem sistemimi yorduğu için hem de özelleştirme problemleri yaşadığım için bıraktım (6 yıl önce) kullanmayı.

Bitdefender kullanıyorum, hem PC'de hem de şirketimdeki bilgisayarlarımda. Profesyonel yardımları çok iyi kurumsal bir kullanıcı olarak. Bugüne kadar da yarı yolda bırakmadı.

PC kullanıcıları için önerim; Bu iki AV'de çok iyi o nedenle hangisi daha ucuz ise onu alın. Ve buradaki takım tutar gibi AV tutanları da sallamayın. Bu işten para kazananları dinleyin.

İşin Free kısmını ise bilmiyorum. Hangisinin Free versiyonları daha iyidir bilemem. Ben AVleri her zaman lisanslı kullanmışımdır.

Ben belli bir süredir Kaspersky kullanıyorum. Gayet memnunum. Alacaksanız ücretli tam sürümünü almanızı öneririm.

Fiyatlarının uygun olması da bir artı.

Geri
Yukarı