Kaspersky vs BitDefender

O zaman John McAfee'nin "how to uninstall McAfee" videosunu izleyin videodan sonra McAfee'yi savunamayacaksınız.

Arkadaşım neyi savunmayacakmışım kaç yıldır antivirüs kullanıyorum şu zamana kadar Avast, Kaspersky, ESET, Norton, BitDefender, IObit, ve McAfee kullandım düşük sistemler için ESET antivirüs en iyisiydi yüksek sistemler içinde Norton, McAfee ve BitDefender en iyilerindendir Avast, Kaspersky, ve IObit malware Fighter gördüğüm en çöp antivirüslerden gidip bağımsız zararlı tespit testlerini de izleyebilir alacak arkadaş. Ben bu foruma güvenip Kaspersky almıştım almaz olaydım 2 gün uğraştırdı formatla düzeltebildim. 1 yıldır McAfee kullanıyorum şu ana kadar hiçbir zaman üzmedi.

Son düzenleme:
Arkadaşım neyi savunmayacakmışım kaç yıldır antivirüs kullanıyorum şu zamana kadar Avast, Kaspersky, ESET, Norton, BitDefender, IObit, ve McAfee kullandım düşük sistemler için ESET antivirüs en iyisiydi yüksek sistemler içinde Norton, McAfee ve BitDefender en iyilerindendir Avast, Kaspersky, ve IObit malware Fighter gördüğüm en çöp antivirüslerden gidip bağımsız zararlı tespit testlerini de izleyebilir alacak arkadaş. Ben bu foruma güvenip Kaspersky almıştım almaz olaydım 2 gün uğraştırdı formatla düzeltebildim. 1 yıldır McAfee kullanıyorum şu ana kadar hiçbir zaman üzmedi.

Maşallah hocam koskoca forumda binlerce mesajı olan üyeler arasında Kaspersky'e çöp diyen bir tek siz varsınız sanırım. Ona bakılırsa Ekşi Sözlüğe girince her antivirüs programında olumsuz yorum olabiliyor sanırım.

@Aragorn34 Ekşi Sözlük bir kaynak bile değil.
AV-Comparatives yıllık ve aylık testlerinde Kaspersky gayet basarili sonuç çıkarıyor.
Screenshot_20230629_101355_Chrome.jpg

False Positive oranlarında Kaspersky 0 FP ile birinci olmuş.
Screenshot_20230629_101024_Chrome.jpg

Bu da koruma oranında en başarılı üç AV'den biri olduğunu gösteriyor. Kaynak isteyenler için aşağıya bırakıyorum:
Ayrıca geçen senenin en iyi ikinci AV'ü seçilmişti.

AV-Comparatives tarafsız bir şekilde AV testi yapan bir site. Güvenilirdir.

Zamanında McAfee'yi 3 yıl kullandım deneyimlerim o kadar iğrençti ki anlatmaya değmez o vidoyu izleyin John McAfee'nin ne kadar pislik bir herif olduğunu anlamamak için kör olmak gerekir.

Ayrıca kendüm pentesting yapıyorum Kaspersky McAfee'yi rahat geçiyor sizin kanıtınız ise sadece 1 yıl kullandım demek, 1 yılda bir sorun çıkmaması hiçbir zaman sorun çıkmayacağını göstermez, Kaspersky'a çöp demenizin bir nedeni yok kanıtınız olmadan sallıyorsunuz sadece, o formatın sebebinin Kaspersky olmadığından eminim siz 1 yıl McAfee kullanım deneyimlerinizden yola çıkmışsınız ben 3 yıl, siber güvenlikçiyim McAfee, zaten ev kullanımında kötüdür iş için yapılmıştır, siz daha av testlerini bile okumamışsınız.

Siber güvenlik eğitimi aldınız mı peki? Ben aldım da konuşuyorum illa eğitime de gerek yok azıcık doğru bilgin olsa John McAfee'nin nasıl biri olduğunu bilirdin.

Son düzenleme:
Maşallah hocam koskoca forumda binlerce mesajı olan üyeler arasında Kaspersky'e çöp diyen bir tek siz varsınız sanırım. Ona bakılırsa ekşi sözlüğe girince her antivirüs programında olumsuz yorum olabiliyor sanırım.

1 küsur yıl önce sanırsam Kaspersky Total Security indirmiştim yeni sistemime güzel güzel kullanıyorum bir gün bir web sitesine girdim nette surf yaparken. 3 dosya iniyor ekranda Kaspersky web eklentisi 2 dosyayı engelledi 1'i indi bu bir mining virüsüydü 3060'lı sistemin ilk kez kastığını gördüm ekran kartı kullanımı %99'du tamam taramada kesin bulur dedim taradı taradı küfreder gibi yüzüme temiz dedi zaten sonra mavi ekran aldım yeniden başlatıp Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra McAfee setupunu kurdum ve virüsü kaldırdım sonra da temiz bir format çektim şimdi benim bu firmaya güvenme mi nasıl beklersiniz hem web eklentisi uyuyor hem güvenlik duvarı uyuyor hem de tarama da bulamıyor yok McAfee sahibi şuymuş yok şöylemiş yok böyleymiş adamlar işini yapıyor şu ana kadar en az 6-7 tane crack dosyayla işim oldu ve hepsinde beni korudu kurduğumdan bu yana web advisor eklentisi beni 60 zararlı siteden 20 zararlı indirmeden korudu şimdi ben beni koruyamayan Kaspersky mı kullanayım yoksa beni hakkıyla koruyan McAfee'yi mi?

Son düzenleme:
1 küsur yıl önce sanırsam Kaspersky Total Security indirmiştim yeni sistemime güzel güzel kullanıyorum bir gün bir web sitesine girdim nette surf yaparken. 3 dosya iniyor ekranda Kaspersky web eklentisi 2 dosyayı engelledi 1'i indi bu bir mining virüsüydü 3060'lı sistemin ilk kez kastığını gördüm ekran kartı kullanımı %99'du tamam taramada kesin bulur dedim taradı taradı küfreder gibi yüzüme temiz dedi zaten sonra mavi ekran aldım yeniden başlatıp Kaspersky'ı kaldırdıktan sonra McAfee setupunu kurdum ve virüsü kaldırdım sonra da temiz bir format çektim şimdi benim bu firmaya güvenme mi nasıl beklersiniz hem web eklentisi uyuyor hem güvenlik duvarı uyuyor hem de tarama da bulamıyor yok McAfee sahibi şuymuş yok şöylemiş yok böyleymiş adamlar beni koruyor şu ana kadar en az 6-7 tane crack dosyayla işim oldu ve hepsinde beni korudu kurduğundan bu yana web advisor eklentisi beni 60 zararlı siteden korudu şimdi ben beni koruyamayan Kaspersky mı kullanayım.

Keşke "," koysaydın neyse McAfee yerine bence BitDefender veya ESET kullan. Total Security de o olay birçok kişide oldu sonra düzelttiler, şahsen benim en sevdiğim iki antivirüs, Kaspersky ve BitDefender'dır, Kaspersky'ın daha çok önerilmesinin nedeni daha hafif ve daha zor bypass edilmesidir.

Geri
Yukarı