Kaspersky vs Malwarebytes

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar, bir antivirüs satın alacağım ama ikisi arasında kararsız kaldım. İkisinin de testlerini izledim gayet başarılı her ikisi de. Çok kararsız kaldım sizce hangisini satın alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Günlük kullanım olarak Kaspersky. Kaspersky'nin kaldıramadığı virüsleri temizlemek için ise Malwarebytes. Fakat Malwarebytes ile Kaspersky'i aynı anda kullanmayı doğru bulmuyorum.

Arkadaşlar, bir antivirüs satın alacağım ama ikisi arasında kararsız kaldım. İkisinin de testlerini izledim gayet başarılı her ikisi de. Çok kararsız kaldım sizce hangisini satın alayım?

Eğer ki internette gördüğü her şeyi indiren bir tip değil de bilinçli bir kullanıcı isen antivirüs almana bile gerek yok Defender yeterli. Bana sorarsan ben Malwarebytes tercih ederdim Kaspersky biraz aşırıya kaçıyor bence ev kullanıcıları için boşuna yük PC'ye.

Eğer ki internette gördüğü her şeyi indiren bir tip değil de bilinçli bir kullanıcı isen antivirüs almana bile gerek yok Defender yeterli. Bana sorarsan ben Malwarebytes tercih ederdim Kaspersky biraz aşırıya kaçıyor bence ev kullanıcıları için boşuna yük PC'ye.
10 yıla aşkındır Kaspersky kullanıyorum. Ben PC'ye bir yük verdiğini düşünmüyorum. Aktif koruması Defender'dan kat kat iyi.
Edit: Kaspersky'nin Game mode özelliği olduğu içinde arka plandaki işleri de durduruyor oyundan çıkana kadar. O özelliği çok hoşuma gidiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı