Kaspersky vs Norton

Okan5752

Picopat
Daha fazla  
Kaspersky deneme aboneliğim var ama az kaldı ve bitiyor. Bu ikisi arasında birini almayı düşünüyorum. Benim aklımdaki fikir 300 TL'ye Kaspersky Premium 1 yıl, 3 cihaz almak ancak Norton iyi diyenler var. Biraz baktığımda Norton da fena değil gibi durdu. Norton daha mı iyidir? Onu mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de kullandım Norton daha güzel otomatik tarama yapıyor tehditleri sormadan yok ediyor ve deneme aç sonra bitince 70 TL 1 yıl kullanıyorsun.

Norton'da false-positive oranları yüksek, kaspersky o konuda daha iyi onun dışında hemen hemen aynılar.

Abonelik satın almayı düşünüyorsan ESET, ikinci sırada da Kaspersky seçilebilir. Ancak Kaspersky'ın Rusya menşeili bir şirket olması bazılarını rahatsız edebiliyor.
Bu ikisini de tercih etmek istemezsen Norton'a para vermek yerine Windows Defender'ı kullanman daha iyi olur. Hem paran cebinde kalır hem de daha iyi koruma sağlayamayacak ürünlerle zaman kaybetmemiş olursun.

Abonelik satın almayı düşünüyorsan ESET, ikinci sırada da Kaspersky seçilebilir. Ancak Kaspersky'ın Rusya menşeili bir şirket olması bazılarını rahatsız edebiliyor.
Bu ikisini de tercih etmek istemezsen Norton'a para vermek yerine Windows Defender'ı kullanman daha iyi olur. Hem paran cebinde kalır hem de daha iyi koruma sağlayamayacak ürünlerle zaman kaybetmemiş olursun.
Windows defender cihazı kendisi sunar hocam. Çoğu zaman gelen updateler yüzünden çalışmıyor bile.

Abonelik satın almayı düşünüyorsan ESET, ikinci sırada da Kaspersky seçilebilir. Ancak Kaspersky'ın Rusya menşeli bir şirket olması bazılarını rahatsız edebiliyor.

Hocam ESET çok pahalı BitDefender'de aynı şekilde o yüzden fiyatı ucuz olan Kaspersky ya da Norton almayı düşünüyorum Kaspersky'dan memnunum ancak Norton iyi diyenleri gördüm o yüzden bir sorayım dedim sana göre Norton mu Kaspersky mı?

İkisi de gayet güzel fakat ben size ESET öneririm. Basit arayüz ile her şeyi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Güvenli olmayan web sitelerini otomatik engelliyor, şüpheli uygulamayı ESET Livegrid ile otomatik tarıyor, eğer şüpheli bir şey yoksa uygulamayı geri yüklüyor. İsterseniz aylık istatikleri görebilirsiniz. Mesala ESET benim bilgisayarımda 423 bin dosya taramış, 19 algılama görmüş. Üstelik 1 aylık Smart Security Premium üyeliği ücretsiz. 1 ayın sonunda yeni hesap açarak sınırsız üyelik elde edebilirsiniz. Veya Telegram'da kod üreten botlar var. Ama siz sadece Kaspersky veya Norton alacaksanız Kaspersky önerimdir.

İkisi de gayet güzel fakat ben size ESET öneririm. Basit arayüz ile her şeyi rahatlıkla anlayabilirsiniz. Güvenli olmayan web sitelerini otomatik engelliyor, şüpheli uygulamayı ESET livegrid ile otomatik tarıyor, eğer şüpheli bir şey yoksa uygulamayı geri yüklüyor. İsterseniz aylık istatikleri görebilirsiniz. Mesela ESET benim bilgisayarımda 423 bin dosya taramış, 19 algılama görmüş. Üstelik 1 aylık Smart Security premium üyeliği ücretsiz. 1 ayın sonunda yeni hesap açarak sınırsız üyelik elde edebilirsiniz. Veya Telegram'da kod üreten botlar var. Ama siz sadece Kaspersky veya Norton alacaksanız Kaspersky önerimdir.

ESET ücretsizi var mı varsa iyi midir çünkü ESET'in lisanslısı biraz fazla pahalı.

ESET ücretsizi var mı varsa iyi midir çünkü ESET'in lisanslısı biraz fazla pahalı.
Hocam aşağıdaki linkten indirin, kurarken ESET Home hesabı açmanızı isteyecek. İlk kez üye olunca ücretsiz 1 aylık kodu hesabınıza ekliyor.

Geri
Yukarı