Kaspersky Yükleme Hatası

rapperz

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.

Framework update konusunda yaşadığım bir problemden ötürü, kaspersky uygulamasını silmek zorunda kalmıştım. Framework problemini çözüme kavuşturdum, uygulamayı yüklemeye çalışıyorum fakat sürekli aynı ekranda kalıyor. Yönetici olarak çalıştırdığım zaman, kısa süreliğine görüntüdeki gibi kalıp, hemen gidiyor. Sağ alt kısımda küçük simgesine mouse ile yaklaştığım zaman ise, anında o da kayboluyor. Çözümü nedir?

Screenshot_1.png

Kendi sitesinden indirdiğim zaman, hata veriyor. Orada mı bir problem var diye düşündüğümden dolayı; @Murat5038 'in vermiş olduğu linklerden indirdim fakat yine (ssdeki onun verdiği linke ait) aynı hatayı veriyor.

@Murat5038 'in konusu: Kaspersky 2019 Tüm Ürünleri

Son düzenleme:
İlk olarak denetim masasından Kaspersky ne ürünü varsa kaldır.
Yönetici olarak bunu çalıştırıp yüklediğiniz ürünü seçip ilerleyin talimatlarla.

Bilgisayar yeniden başlattıktan sonra buradan indirin:

Ücretsiz istiyorsun anladığım kadarıyla o yüzden en son olanı indirirsin ücretsiz istemiyorsan sitesinden güncel IS veya Total hangisiyse indirebilirsiniz.

Yönetici olarak bunu çalıştırıp yüklediğiniz ürünü seçip ilerleyin talimatlarla.

Ücretsiz istiyorsun anladığım kadarıyla o yüzden en son olanı indirirsin ücretsiz istemiyorsan sitesinden güncel IS veya Total hangisiyse indirebilirsiniz.

Teşekkür ederim, üç tane falan yüklemiş olduğu program vardı. Şu an hepsini silip, bilgisayarı yeniden başlatacağım. Sonrasında dediğiniz adımları yapıp, buradan bilgilendireceğim.

Bu arada, evet. Ücretsiz istiyorum. Ücretsiz AV'lere baktığımda ise, en fazla bu önerilmiş.

Tekrar rahatsız ediyorum hocam, kusura bakma fakat burada aklıma bir şey takıldı. İlk olarak her şeyi biligsayardan kaldırdım ve yeniden başlattım. Hemen ardına Kaspersky'nin sitesinden AV'yi mi indireceğim yoksa yönetici olarak çalıştırmam gereken programı mı?

Yönetici olarak çalıştırmam gereken programı indirdim, şöyle bir baktım fakat Kaspersky'nin Security Cloud adlı AV'sini göremedim. Göremeyince de acaba adımlarda mı bir problem var diye düşünüp, tekrar sana sormak istedim. @Murat5038

Yönetici olarak çalıştırmam gereken programı indirdim, şöyle bir baktım fakat Kaspersky'nin Security Cloud adlı AV'sini göremedim. Göremeyince de acaba adımlarda mı bir problem var diye düşünüp, tekrar sana sormak istedim. @Murat5038

8dfg8hd48g.jpg

Ben görebiliyorum? Cloud olanı seçip uyguladıktan sonra birde diğerini seçip uygulayın işlem bitince. Hepsini yapınca bilgisayarı kapatıp istediğin ürünü indirip yükleyebilirsin.

Eki Görüntüle 571924

Ben görebiliyorum? Cloud olanı seçip uyguladıktan sonra birde diğerini seçip uygulayın işlem bitince. Hepsini yapınca bilgisayarı kapatıp istediğin ürünü indirip yükleyebilirsin.

Dediğiniz her şeyi yapıp, ikisini de kaldırdım. Daha sonrasında Cloud (verdiğiniz linkten) indirip, kurdum. Kurma başarılı lâkin yine açılmıyor. Sağ alt kısımdaki ikonları yine kaybolup, uygulama yükleniyor (üstte attığım ss) yazısı kayboluyor.

Screenshot_1.png

Yükleme esnasında sağ altta böyle oluyor. Mouse ile üstüne gittiğim zaman birden kayboluyor.

Screenshot_2.png
Üstüne geldiğim zaman ise, böyle bir uyarı verip akabinde hemen kayboluyor.

İkinci rapora gerek yok zararlıdan şüphelenip istemiştim ancak değilmiş. Sizin bariz disk sorununuz var bu yüzden sorun yaşıyorsunuz. Sadece bu yazılımda değil dosyalarınızı da kaybetme durumunuz var bilginiz olsun hangiis bozuksa. Bilginiz yoksa hangisinde olduğuan dair farklı konu açıp sorabilirisniz diskle ilgili sorunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı