Kaspersky Yükleme Hatası

İkinci rapora gerek yok zararlıdan şüphelenip istemiştim ancak değilmiş. Sizin bariz disk sorununuz var bu yüzden sorun yaşıyorsunuz. Sadece bu yazılımda değil dosyalarınızı da kaybetme durumunuz var bilginiz olsun hangiis bozuksa. Bilginiz yoksa hangisinde olduğuan dair farklı konu açıp sorabilirisniz diskle ilgili sorunu.

Şimdi taşlar yerine oturuyor. Windows bende başlarken, sürekli scanning and repairing disc (bu tarza yakın bir uyarı mesajı) tarzında bir uyarı verip, ilk başta bir otuz saniye onu çözümleyip, ondan sonra başlatıyor. Benim bu konularda pek bir bilgim olmadığından, biraz da elimin korkak olmasından açıkcası pek üstüne gitmedim.

Malware ile test etmiştim bundan önce, o da zaten bir şey bulamamıştı virüs olarak. Açıkcası AV kullanma taraftarı değilim fakat bilgisayarımın hızında genel olarak bir düşüş var. Sizce bu yavaşlık disk probleminden mi kaynaklı? @Murat5038

Evet.

Biz de tam tersi taraftarıyız :)
Çok anormal sitelere girmediğim, bilmediğim şeyleri indirmediğim için öyle bir düşüncem vardı. Gerekli tabii, haklısınız. :)

Bu arada disk problemi için konu açacağım fakat asıl problemin kaynağının ne olduğunu anlayamadım henüz. Ne yazmalıyım konuya? Bin tane disk problemi çeşidi var çünkü. Size bunu sorma nedenim, inceleyen ve bu kanıya varan sizsiniz. Ben biraz bakan kör olduğum için bu konularda, bilir kişiden öğrenip öyle açmak istiyorum konuyu.

Tamamdır, teşekkür ederim tekrardan ilgilendiğin için. Kaspersky yükleyemedik, arada bir Malware ile tarama yaparım artık.

Geri
Yukarı