Kaspersky yükleme sonra mouse klavye çalışmama

Maalesef Kaspersky gelişmiş temizleme yönteminin sebep olduğu bir hata. Arkadaşların verdiği çözüm önerilerini uygulayın. İşe yaramazsa çözüm format olacaktır.

Ama zaten format gerekiyordu bundan 3-4 gün önce bir virüs girdi trojanmı keylogger mı olduğunu bilmiyorum. İlkte DC hesabımı çaldılar. Sonra Instagram hesabımdan bilmediğim birilerini takip etmiş, Twitch hesabımda 2ad vardı ama ona da girmişler hesap kapatıldı. Ne yapacağım bilmiyorum. Dünde Steam'e girmeye çalıştılar guard vardı bir şey yapamadılar neyse ki.

Coldboot birkaç kere olursa winre menüsü çıkar. Artı, kesin bir çözüm değil. Bakmamız lazım.

Winre menüsünden sonra ne yapayım peki?

Ama zaten format gerekiyordu bundan 3-4 gün önce bir virüs girdi trojanmı keylogger mı olduğunu bilmiyorum. İlkte DC hesabımı çaldılar. Sonra Instagram hesabımdan bilmediğim birilerini takip etmiş, Twitch hesabımda 2ad vardı ama ona da girmişler hesap kapatıldı. Ne yapacağım bilmiyorum. Dünde Steam'e girmeye çalıştılar guard vardı bir şey yapamadılar neyse ki.

Winre menüsünden sonra ne yapayım peki?
Siz bir kere yapın. Olmazsa kurtarmayı deneriz.

Tamamdır.

Olmazsa dosyaları koruyarak sıfırlayacağız.

PC başında değilim dediğim gibi BIOS ekranında mouse çalışıyor mu bu sorunda?

Bir de format bu soruna çözüm olabilir mi?

Son düzenleme:
E
Tamamdır.

Olmazsa dosyaları koruyarak sıfırlayacağız.

PC başında değilim dediğim gibi BIOS ekranında mouse çalışıyor mu bu sorunda?

Bir de format bu soruna çözüm olabilir mi?
Evet, kesinlikle. Artık virüs her neyse tamamen ortadan kalkar. Ama hesaplarınız için yine uğraşırsınız.
Şu an da bilgisayarda mısınız?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı