Kaspersky'da, Türkiye'den alınan etkinleştirme kodu hangi ülkelerde çalışır?

wrâithx

Hectopat
Türkiye'den etkinleştirme kodu alacağım ama Kazakistan da yaşıyorum, sizce çalışır mı etkinleştirme kodum yoksa çalışmaz mı, eğer çalışmazsa ne yapmam gerekiyor? İyi günler dilerim.

Türkiye'den etkinleştirme kodu alacağım ama Kazakistan da yaşıyorum, sizce çalışır mı etkinleştirme kodum yoksa çalışmaz mı, eğer çalışmazsa ne yapmam gerekiyor? İyi günler dilerim.
Bence çalışır gibi. Kesin birşey diyemem ama böyle bir ayrımın olduğunu sanmıyorum. Denemekte fayda var. Olamdı iade edebiliyorsun. (Kendi sitesinden mi bahsediyorsunuz ?)

Kendi sitesinden ama dip not düşülmüş: Bu lisans Türkiye dışında etkinleştirilemez.

Fiyatı nedir? "Baktım fiyatlarına"

Ben buradan aldım 2020'de her yıl kendini yeniliyor. :D

Fiyatı nedir? "Baktım fiyatlarına"

Ben buradan aldım 2020'de her yıl kendini yeniliyor. :D

Kullanacağım kredi kartı benim değil ailemden de değil yakınımızın kredi kartı ondan onu da uğraştırmak istemiyorum

Bence çalışır gibi. Kesin bir şey diyemem ama böyle bir ayrımın olduğunu sanmıyorum. Denemekte fayda var. Olamdı iade edebiliyorsun. (Kendi sitesinden mi bahsediyorsunuz?)

Evet kendi sitesinden en güvenli orası bence

Bir de burada Rusya ve Türkiye var aynı yerdeler belki olabilir bilmiyorum tam olarak Kazakistan olmasa da Rusya'ya yakın olduğumuzdan belki kodu etkinleştirebilirim tam olarak bilmiyorum

1699035014609.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı