Kaspersky'de sitelerin güvenilir olup olmadığını göstermesi nasıl ayarlanır?

5Chris5

Yoctopat
Norton kullanırken Google'da gezinirken sitelerin güvenilir olup olmadığını gösteren işaret oluyordu. Bu Kaspersky'de nasıl ayarlanır? Hem Chrome hem Firefox için.

Kaspersky'ın chrome eklentisi olması lazım onu ekleyince sitelerin adının yanında amblem gözükür.

1696778234696.png

1696778266530.png

Kaspersky Protection'u bir türlü bulamadım telefonda. Kaspersky'nin en üst versiyonunu satın aldım. Acaba bahsettiğiniz şey programın içindeki Güvenli Tarama bölümü mü?

Kaspersky Protection'u bir türlü bulamadım telefonda. Kaspersky'nin en üst versiyonunu satın aldım. Acaba bahsettiğiniz şey programın içindeki Güvenli Tarama bölümü mü?
Telefon tarayıcılarında eklentiler yok diye biliyorum. Birkaç istisna eklenti ekleyebileceğiniz tarayıcı var fakat onlar da çoğunlukla kendi eklentilerini barındırıyor.

Eğer telefon için arıyorsanız muhtemelen yoktur.

Kaspersky Protection telefonda Play Store'da arıyorum ve karşıma çıkmıyor. Chrome Web Mağazası diye bir şey var bunu mu indirmem lazım?

Bilgisayarda olsa tamam da telefonda kafamı karıştırdı.

Kaspersky Security (7) günlük deneme sürümüne bakabilirsiniz. PC ve telefon için. Yıllık (109₺)den başlıyor. Kaspersky uygulamasının alt sekme çubuğunda tüm özellikler seçeneğine dokunun ardından güvenli gezinme seçeneğine dokunun.

Geri
Yukarı