Kaspersky'in bulduğu dosyalar virüs mü?

merta0567

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir YouTube kanalı GTA Vice City stories oyununu PC için uyarladı bende direkt indirdim oyunu kurarken Kaspersky setup dosyasını askıya aldı ve birçok dosyayı daha virüs olarak buldu. Google'a şikayet ettim ve bir süre sonra dosya kaldırıldı bu dosya gerçekten virüs mü?
Geliştirici bu yanıtı verdi.

IMG_20210827_113802.jpg

IMG_20210827_113830.jpg

Virus win32: Windows'u tehdit eden virüs demek. Yani malware falan da değil. Miner da değil.

Pioneer virüsü, çalıştığı takdirde kendisini bilgisayardaki diğer dosyaların içine enjekte etmeye başlıyormuş. Yani bir kere bulaştıktan sonra temizlemesi çok zor olur ve bulaştığı programları da bozabilir. Sakın çalıştırmayın.

Virus.Win32.Pioneer.cz enfeksiyonu nedir?​

Bu yazıda kesinlikle Virus.Win32.Pioneer.cz'nin tanımını ve bunun bilgisayar sisteminiz üzerindeki olumsuz etkisini keşfedeceksiniz . Bu tür fidye yazılımları, çevrimiçi dolandırıcılıklarla netleştirilen ve fidye parasının bir hedef tarafından ödenmesini gerektiren bir tür kötü amaçlı yazılımdır.

Kaynak: Virus.Win32.Pioneer.cz — How To Fix Guide

Bir YouTube kanalı GTA Vice City stories oyununu PC için uyarladı bende direkt indirdim oyunu kurarken Kaspersky setup dosyasını askıya aldı ve birçok dosyayı daha virüs olarak buldu. Google'a şikayet ettim ve bir süre sonra dosya kaldırıldı bu dosya gerçekten virüs mü?
Geliştirici bu yanıtı verdi.

Eki Görüntüle 1149946

Eki Görüntüle 1149947

Gerçekten virüs doğruluk kısmında tam yazıyor sakın o cracki kurmayın.

Virus Win32 Ransomware malware trojan falan değil sistemin tamamına yayılan bir tür bu ve sistem dosyalarına hasar verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı