Kaspersky'ın bulduğu Trojan.Win32.Hosts2.gen virüsü nasıl silinir?

Unemqloyed

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Bugün bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Kaspersky'ın "Trojan.Win32.Hosts2.gen" adında bir virüs bulduğunu gördüm sonra temizle ve yeniden başlata tıkladım. Tıkladıktan sonra hiçbir uygulamayı açamadım sonra Kaspersky taramayı bitirdiğinde gri ekran oldu her yer sonra bilgisayar yeniden başlatıldı açtığımda tam tarama yapmamı istedi Kaspersky yaptım bitti ama hala 1 nesne çözümlenemedi yazıyor. Bu virüs nereden gelmiş olabilir ve nasıl silinir? Ve bilgisayardaki şifrelerimi vb. yenilemem gerekir mi veya format atmam?
Ekran görüntüsü 2023-04-27 200529.png

Son düzenleme:
Öncelikle merhaba. Bugün bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Kaspersky'ın "Trojan.Win32.Hosts2.gen" adında bir virüs bulduğunu gördüm sonra temizle ve yeniden başlata tıkladım. Tıkladıktan sonra hiçbir uygulamayı açamadım sonra Kaspersky taramayı bitirdiğinde gri ekran oldu her yer sonra bilgisayar yeniden başlatıldı açtığımda tam tarama yapmamı istedi Kaspersky yaptım bitti ama hala 1 nesne çözümlenemedi yazıyor. Bu virüs nereden gelmiş olabilir ve nasıl silinir? Ve bilgisayardaki şifrelerimi vb. yenilemem gerekir mi veya format atmam?Eki Görüntüle 1757045
Merhaba sorunu halledebildiniz mı? Benimde aynı sorunum var

Geri
Yukarı