Kaspersky'ın bulduğu virüsler nasıl silinir?

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar selam Kaspersky bilgisayarımda trojan buldu raporlar kısmında gözüküyor fakat sil veya temizle gibi bir şey yazmıyor acaba kendisi siliyor mu otomatik virüsleri yoksa ben elimle mi sileceğim? Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Üzerine basınca dosyanın adı saat kaçta olduğu falan yazıyor. Forumlara baktım bazılarında çöz diye tuş çıkıyormuş ama bende yok.
Uyarı verdiği bildirimin üstünde yazan isim le aynı isiml, uyarılara bak.
Peki hocam bu konuda bilginiz var mı bilmiyorum ama kaspeskyı hiç silmesem performansı çok olumsuz etkiler mi?
Hocam,Karantinaya almışsa silmek kadar etki vermiştir. Karantina=Silmek gibi.

Peki hocam bu konuda bilginiz var mı bilmiyorum ama kaspeskyı hiç silmesem performansı çok olumsuz etkiler mi?

Evet Kaspersky işlemci ve RAM'i kullanır hele işlemciye abanır ayarlardan düşürebilirsiniz o oranı ama Kaspersky yavaş çalışır. Bilgisayarınız kuvvetliyse bir problem yaşatmaz sisteminizi yazar mısınız?

GT 1030 i5 760 8RAM ve 480 yazma okuma SSD kullanıyorum.
Sistemine bişey olmaz Kanka,kastırmaz Kaspersky

@Katan Kaspersky en hafif A-V'lardan biridir.
1630855620015.png

Sonuna bir de dalga geçer gibi emoji atarak ne demeye çalışıyorsunuz arkadaşım Kaspersky hafif bir av değildir görev yöneticisinde ne kadar az kullanılıyor gözüküyorsada bilgisayarı kullanırken fark edersiniz av çalıştığındaki yavaşlığı.
Windows Defender mi kullanalım ?

Geri
Yukarı