Kaspersky'ın bulduğu virüsler nasıl silinir?

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar selam Kaspersky bilgisayarımda trojan buldu raporlar kısmında gözüküyor fakat sil veya temizle gibi bir şey yazmıyor acaba kendisi siliyor mu otomatik virüsleri yoksa ben elimle mi sileceğim? Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Tam fotoğrafını atar mısınız sayfanın butonları görmem lazım.

Böyle oluyor ssi Google'dan aldım fakat bende de böyle gözüküyor.

Dosya Ekleri

• seag.PNG
    15,4 KB · Görüntüleme: 177
Kendisi silmiştir,Raporlar kısmına gelip Tarama kısmından ss atabilir misiniz ?
Böyle oluyor ssi Google'dan aldım fakat bende de böyle gözüküyor.
Üzerine basın,altta durumla alakalı bilgi vericektir.

Kaspersky sana uyarı vermeden hallediyor diye biliyorum, az kalsın trojanı yiyecektim Exe'yi açmama izin vermeden sildi

Kaspersky sana uayrı vermeden hallediyor diye biliyorum, az kalsın trojanı yiyecektim Exe'yi açmama izin vermeden sildi.

Gerçekten çok yüksek risk oluşturan şeyleri otomatik siliyor daha düşük seviyeli şeyleri karantinaya alıyor hocam.

Kendisi silmiştir, raporlar kısmına gelip tarama kısmından SS atabilir misiniz?

Üzerine basın, altta durumla alakalı bilgi verecektir.

Üzerine basınca dosyanın adı saat kaçta olduğu falan yazıyor. Forumlara baktım bazılarında çöz diye tuş çıkıyormuş ama bende yok.

Gerçekten çok yüksek risk oluşturan şeyleri otomatik siliyor daha düşük seviyeli şeyleri karantinaya alıyor hocam.

Ama uyarı veriyor "ben karantinaya aldım da ne yapayım" diye sonuçta
Hatta sil seçeneği var galiba

Peki hocam bu konuda bilginiz var mı bilmiyorum ama kaspeskyı hiç silmesem performansı çok olumsuz etkiler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…