Kaspersky'ın PC performansına etkisi nasıl?

hengin

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Kaspersky'nin kişisel versiyonunu satın almayı düşünüyorum. Ama aklımda birkaç soru var. Burada kullanan insanlar vardır diye düşünerek geldim. Öncelikle antivirüs oyun performansımı nasıl etkiler? Crackli yazılım veya oyun yok bilgisayarımda. Ayrıca Kaspersky'nin VPN servisi gibi diğer servisleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kaspersky almayı düşünmemin sebebi, uzun zamandır programı biliyor ve ihtiyacım oldukça da kullanıyor olmam. Ayrıca geçtiğimiz yaz talihsiz bir phishing saldırısına kurban olduğum için hazır indirimler de varken güvenlik meselesini benim yerime çözecek bir uygulama da olsa fena olmaz diye düşünüyorum.

Teşekkürler.

Öncelikle antivirüs oyun performansımı nasıl etkiler?
Sistemine göre değişir, sistemin ne?

Kaspersky almayı düşünmemin sebebi, uzun zamandır programı biliyor ve ihtiyacım oldukça da kullanıyor olmam. Ayrıca geçtiğimiz yaz talihsiz bir phishing saldırısına kurban olduğum için hazır indirimler de varken güvenlik meselesini benim yerime çözecek bir uygulama da olsa fena olmaz diye düşünüyorum.
Ücretli AV alacaksan imkan varsa Norton360 öneririm.

Teşekkür ederim. Sistemimi yazmayı unutmuşum
i7 9750H
16GB DDR4 2888Mhz
GTX 1660ti
2xSSD
@Çınar ÇİFTÇİ fiyat ve özellik paketi olarak da mantıklı geldiği için Kaspersky düşünüyorum.

Bilgisayarın gücüne göre değişiyor. 2015'den kalma çift çekirdek HDD'li bilgisayarımı bir tık yavaşlatıyordu.

SSD'li yeni bilgisayarımda ise fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı