Kassadin vs Xerath

Daha fazla  
Mid ve Top oynuyorum. Arada sırada da Jungle. Mid lanede oynadığım şampiyonlar Zed, Veigar ve Viktor(Yasuo oynayamıyorum). Viktor gibi menzilli, late gamede yüksek hasar çıkarabilen, early gamede çok güçsüz olmayan bir şampiyon olarak Kassadin mi Xerath mı almalıyım?

@dinçer mert özer, Xerath'ın kaçma mekaniği olmadığı için ganklere açık şampiyon. Dikkat edebilirim diyorsanız sorun yok. Kassadin de oyunun erken aşamasında çok güçsüz. Oyunun ilerleyen aşamalarında durdurulamıyor.

Kassadin herkesin oynayacağı, oynayabileceği bir karakter değil, earlyde en güçsüz mid çarı olabilir, oyun bilgisi ister ama iyi oynayan adam da 1V9'u koyar zaten smurf oyuncuların vazgeçilmezidir. Ama Xerath'ı da öneririm skill spam çarı lane iyi iter sağa sola koşup ultiyle kill alabilirsiniz.

Kassadin herkesin oynayacağı, oynayabileceği bir karakter değil, earlyde en güçsüz mid çarı olabilir, oyun bilgisi ister ama iyi oynayan adam da 1V9'u koyar zaten smurf oyuncuların vazgeçilmezidir. Ama Xerath'ı da öneririm skill spam çarı lane iyi iter sağa sola koşup ultiyle kill alabilirsiniz.
xerath alıyorum öyleyse

Kassadin'i OTP olmayacaksanız pek oynamak mantıklı değil, oyunu çok az bilen birisi bile en basit bir ad çarı alıp size çok zor bir oyun yaşatır. Alın Xerath'ı uzaktan uzaktan dürtüp farmlayın hem late hasarı da çok iyidir.

@dinçer mert özer yani denebilir. Şampiyonu nasıl oynayacağını bilmek yetmiyor. O şampiyona karşı nasıl oynayacağını da bilmek gerekiyor. Yasuo'nun hiç değilse E yeteneği var ancak Xerath'ın o da yok. Hangi ligtesiniz? Ona göre şampiyon önerimi yapayım.

Geri
Yukarı