Kastamonu gençlik kampı nasıl?

Ben katılımcıyım, kamplar 6 gün sürüyor. Benim yola çıkış tarihim ayın 18'i 😅.19/24 ünün kampçısıyım ben. Oda numarasını yazın gittiğinizde. O odayı gidip bulacağım ve yazdığınız şeyin fotoğrafını atacağım size.
Buluşabilir miyiz orasını anlamadım.

Son düzenleme:
Maalesef gelmedim. Aynı dönemde değiliz.

Haftaya çıkacağım ben yola. Kampta toplu yerlerden birine gizlediğiniz bir şekilde bir iletişim adresinizi bırakın. Size ulaşacağım.
A-5 ve A-6'da duş başlığı yok. İnşallah ön taraftan oda denk gelir, masa tenisi salonu, konferans salonu, yemekhane, Mehmet Akif sokağı, macera parkı, lavabo ve camiiye ulaşımınız kolay olur.
Misafirhanede İhlas banyo şofbeni ile su ısıtılıyor.
Bungalovlarda sıcak su sıkıntısı yok, açtığınız anda geliyor.
Bungalovlarda priz sıkıntısı yok. Üç tane oda içerisinde bir tane klozet/banyo bölümünde priz var.
Süleyman Ragıp Yazıcılar ile yazar etkinliği yapacaksınız, Genç dergisi verilecek.
Daday at çiftliği ve Horma Kanyonu Küre dağları milli parkına gideceksiniz.
Akşam yemeğinden sonra ara öğün veriliyor.
Oda numarası gibi kişisel bilgileri buradan paylaşmak doğru olmaz, Discord adresinizi paylaşın.

A-5 ve A-6'da duş başlığı yok. İnşallah ön taraftan oda denk gelir, masa tenisi salonu, konferans salonu, yemekhane, Mehmet Akif sokağı, macera parkı, lavabo ve camiiye ulaşımınız kolay olur.
Misafirhanede İhlas banyo şofbeni ile su ısıtılıyor.
Bungalovlarda sıcak su sıkıntısı yok, açtığınız anda geliyor.
Bungalovlarda priz sıkıntısı yok. Üç tane oda içerisinde bir tane klozet/banyo bölümünde priz var.
Süleyman Ragıp Yazıcılar ile yazar etkinliği yapacaksınız, Genç dergisi verilecek.
Daday at çiftliği ve Horma Kanyonu Küre dağları milli parkına gideceksiniz.
Akşam yemeğinden sonra ara öğün veriliyor.
Oda numarası gibi kişisel bilgileri buradan paylaşmak doğru olmaz, Discord adresinizi paylaşın.

Hocam zaten ara ğün muhabetini falan bilioyorum, daha önceden de gittim. Duş başlığı problemmiş harbi. Onun haricinde ok duruyor onun haricinde sizden discordunuzu atmanızı isteyeceğim beni ekleyemiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten ara öğün muhabbetini falan biliyorum, daha önceden de gittim. Duş başlığı problemmiş harbi. Onun haricinde ok duruyor onun haricinde sizden Discord'unuzu atmanızı isteyeceğim beni ekleyemiyorsunuz.
Discord adresim pars#4493. Daha önce ben başvurmamıştım, siz hangi kampa gitmiştiniz?

Soru: Aynı şehirden gidenler aynı odada kalabilir mi?
Cevap: Aynı otobüsle gidenler farklı bungalovda kalıyor.
29 kişi aynı otobüste 3 farklı il olarak gittik hiçbirimiz aynı bungalovda denk gelmedik.

Soru: Mülteci var mı?
Cevap: Suriyeli ve Afgan'lı birisini görmedim.

Soru: Telefonlar serbest mi?
Cevap: Telefonlar toplanmadı ve bakmak serbestti. Ancak konferans salonunda ve grup toplantısında bakarsak alınacağı ve kamp bitene kadar verilmeyeceği söylendi. Konferans salonunda ve grup toplantısında bakmadığımız için alınmadı.
Liderler ve şef tarafından ne kadar az telefon bakarsak kamptan o kadar keyif alacağımız tavsiyesi verildi.
Belirtilen yerlerde bakmazsanız alınmaz diye düşünüyorum.

Soru: Banyo nasıl?
Cevap: Duş sıkıntısı yoktu, sıcak su vardı. Musluğun yönünü çevirerek istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Soru: Duşa istediğimiz zaman girebilir miyiz?
Cevap: Arkadaşlarınız girmeyecekse, etkinlik ve yemekle çakışmıyorsa girebilirsiniz. Yatma saatinden sonra grup lideri ışığın kapalı olmasını istiyor.
Oda ışığını kapatıp banyo ışığını açıp girebilirsiniz demişti lider.

Soru: AVM'ye gittiniz mi?
Cevap: AVM'ye Cumartesi günü gittik. Cumhuriyet meydanında bıraktılar, Barutçuoğlu'na gittim. Süreniz yetişiyorsa Saat kulesine, Barutçuoğlu'na ve Kastamall'a gidebilirsiniz.
Gittiğim AVM'nin ismi Barutçuoğlu AVM.

Soru: Zorlayıcı aktivite var mı?
Cevap: Zorlayıcı aktivite yok. Futbol, Bilardo, Satranç, Voleybol, Ayak Tenisi ve Basketbol zorunlu değil. İsteğe bağlı turnuva Pazar günü oynatıyorlar. Oynayıp kazanırsanız madalya alıyorsunuz.
Hatta hiç Futbol yaptırmayacaklardı ama çok ısrar edince penaltı yaptırdılar.
Rafting ve Mini Golf yaptırmıyorlar.

Soru: Kaç kişi kalıyoruz?
Cevap: Bungalov iki odalı. Herkes gelirse bir odada 4 kişi.
Misafirhanede 3 oda var, daha fazla kişi kalıyor.

@Lugia2231 Yola ne zaman çıkıyorsunuz?

Soru: Aynı şehirden gidenler aynı odada kalabilir mi?
Cevap: Aynı otobüsle gidenler farklı bungalovda kalıyor.
29 kişi aynı otobüste 3 farklı il olarak gittik hiçbirimiz aynı bungalovda denk gelmedik.

Soru: Mülteci var mı?
Cevap: Suriyeli ve Afgan'lı birisini görmedim.

Soru: Telefonlar serbest mi?
Cevap: Telefonlar toplanmadı ve bakmak serbestti. Ancak konferans salonunda ve grup toplantısında bakarsak alınacağı ve kamp bitene kadar verilmeyeceği söylendi. Konferans salonunda ve grup toplantısında bakmadığımız için alınmadı.
Liderler ve şef tarafından ne kadar az telefon bakarsak kamptan o kadar keyif alacağımız tavsiyesi verildi.
Belirtilen yerlerde bakmazsanız alınmaz diye düşünüyorum.

Soru: Banyo nasıl?
Cevap: Duş sıkıntısı yoktu, sıcak su vardı. Musluğun yönünü çevirerek istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Soru: Duşa istediğimiz zaman girebilir miyiz?
Cevap: Arkadaşlarınız girmeyecekse, etkinlik ve yemekle çakışmıyorsa girebilirsiniz. Yatma saatinden sonra grup lideri ışığın kapalı olmasını istiyor.
Oda ışığını kapatıp banyo ışığını açıp girebilirsiniz demişti lider.

Soru: AVM'ye gittiniz mi?
Cevap: AVM'ye cumartesi günü gittik. Cumhuriyet meydanında bıraktılar, barutçuoğlu'na gittim. Süreniz yetişiyorsa saat kulesine, barutçuoğlu'na ve Kastamall'a gidebilirsiniz.
Gittiğim AVM'nin ismi barutçuoğlu AVM.

Soru: Zorlayıcı aktivite var mı?
Cevap: Zorlayıcı aktivite yok. Futbol, bilardo, satranç, voleybol, ayak tenisi ve basketbol zorunlu değil. İsteğe bağlı turnuva pazar günü oynatıyorlar. Oynayıp kazanırsanız madalya alıyorsunuz.
Hatta hiç futbol yaptırmayacaklardı ama çok ısrar edince penaltı yaptırdılar.
Rafting ve mini golf yaptırmıyorlar.

Soru: Kaç kişi kalıyoruz?
Cevap: Bungalov iki odalı. Herkes gelirse bir odada 4 kişi.
Misafirhanede 3 oda var, daha fazla kişi kalıyor.

@Lugia2231 yola ne zaman çıkıyorsunuz?

Merhaba bende bu yaz için başvuru yaptım Antalya Manisa Kastamonu sorularım var unutmadıysanız sorabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı