Kastamonu vs. Kütahya vs. Sivas Üniversitesi

Hangisi mühendislik için ilk sırada olmalı?

• Sivas cumhuriyet üniversitesi

Oy: 3 100,0%
  • Kütahya sağlık bilimleri üniversitesi

Oy: 0 0,0%
  • Kastamonu üniversitesi

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    3
  • Anket kapandı .
Fikir olsun diye söylüyorum, ekşi yorumlarını incelediniz mi? Bir de yerinizde olsam bölümdeki hocaların unvanlarına ve yaptıkları akademik çalışmalara göz atardım.

Fikir olsun diye söylüyorum, ekşi yorumlarını incelediniz mi? Bir de yerinizde olsam bölümdeki hocaların unvanlarına ve yaptıkları akademik çalışmalara göz atardım.

Her şeye baktık. Ekşide ne bir bilgi yok. Kadroya baktığımızda sivasınki cidden iyi ama nasıl anlatıyorlar bilmiyoruz. Kütahya ve Kastamonu konusunda hiçbir fikrimiz yok çünkü kadroları benziyor. Kütahya yeni açıldığı için her şeyi yeni.

Üniversitelerin itiraf sayfaları ve topluluk sayfaları oluyor. İtiraf sayfasına dm atarak insanlardan bilgi alabilirsiniz. Ya da bilgisayar mühendisliği ile ilglili bir okul topluluk sayfası varsa oraya da yazabilirsiniz. İlk elden bilgi almış olursunuz hem de.

Ek olarak kampüs ve şehir hayatını da sorun.

Üniversitelerin itiraf sayfaları ve topluluk sayfaları oluyor. İtiraf sayfasına DM atarak insanlardan bilgi alabilirsiniz. Ya da bilgisayar mühendisliği ile ilglili bir okul topluluk sayfası varsa oraya da yazabilirsiniz. İlk elden bilgi almış olursunuz hem de.

Ek olarak kampüs ve şehir hayatını da sorun.

Teşekkürler öneriler için.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı