Katana Zero Türkçe Yama Yayımlandı - Kurulum Rehberi - RewAdIs Çeviri

@Charlotth şifre istiyor. İşletim sistemi Windows 11
1697388583031.png

Eki Görüntüle 1654417

EMEĞİ GEÇENLER

Çeviri
rewold20
Kederli Lahmacun

Font
ISKA

Test
ISKA
rewold20

Çeviri Hakkında:
Yama Sürümü: v1.0
Oyun versiyonu : 1.0.5 güncellemesiyle uyumludur.
NOT: Bu yama sadece Steam ile uyumludur.
Launcher Linki: RewAdIs Launcheri v0.5
Virustotal: VirusTotal
Kurulum Videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
az önce kaspersky ile tarattım trojen çıktı.Zaten bir türkçe yama bu kadar komplike olamaz 2 tane dosya atarsın oldu bitti.

az önce kaspersky ile tarattım trojen çıktı.Zaten bir türkçe yama bu kadar komplike olamaz 2 tane dosya atarsın oldu bitti.
Komplike değil ki. Katana Zero'yu bulup yamayı indir deyip oyunun exe'sini seçeceksiniz ve yükleyeceksiniz. Bu kadar. Yapacayağınız işlem ortalama 1 dakika. Launcher toplamda 65 binden fazla kullanıldı. Eğer gerçekten virüs olsaydı şimdiye kadar belli olurdu değil mi? Launcher lisanssız olduğu için virüs uyarısı veriyor. O gördüğünüz false positive.
Bkz.

Komplike değil ki. Katana Zero'yu bulup yamayı indir deyip oyunun exe'sini seçeceksiniz ve yükleyeceksiniz. Bu kadar. Yapacayağınız işlem ortalama 1 dakika. Launcher toplamda 65 binden fazla kullanıldı. Eğer gerçekten virüs olsaydı şimdiye kadar belli olurdu değil mi? Launcher lisanssız olduğu için virüs uyarısı veriyor. O gördüğünüz false positive.
Bkz.
trojen var diyorum dostum nesini anlamıyorsun.Bilgisayardaki belirli aygıtlara erişmeye çalışıyor ve bu durum sadewce benim başıma gelmedi yukarıdaki yazıları da okuyabilirsin.
iyi günler.

Geri
Yukarı