Katar Pro vs SMX-R9

variemert

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar elimdeki bozulduğu için yeni bir mouse almak istiyorum. 150 TL civarı önerilenlere baktığımda bu iki ürünü gördüm. İki ürünü de daha önce kullanmadım, sizce hangisini tercih etmeliyim.

Bu ikisi arasında Katar Pro olabilir. Fakat bugün başka bir konuda Katar Pro'nun tıklama sorunlarından falan bahsedildi. Bütçe biraz daha artıyorsa iyi seçenekler bulunabilir.
Bu ikisi arasında Katar Pro olabilir. Fakat bugün başka bir konuda Katar Pro'nun tıklama sorunlarından falan bahsedildi. Bütçe biraz daha artıyorsa iyi seçenekler bulunabilir.
50 daha verip Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe DeathAdder V2 Mini almak daha mantıklı.

Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya 30 daha verip essential.

Tutuş şekli, bilekten orta parmaya kadar uzunluk ve karış uzunluğunuzu paylaşır mısınız?
Bunlar gibi mesela.

50 daha verip Razer Deathadder V2 Mini Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe DeathAdder V2 Mini almak daha mantıklı.

Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe veya 30 daha verip essential.

Tutuş şekli, bilekten orta parmaya kadar uzunluk ve karış uzunluğunuzu paylaşır mısınız?

Palm ve claw şekillerinde kullanıyorum. Tavsiye ettiğiniz ürünlerden birin almak daha mantıklı geldi. İkinci linkteki ürünün sadece beyazı kalmış, birinci linkteki ürünü almaya daha yakınım bu yüzden. Aralarında çok fark var mı bu iki attığınız ürünün.

Bunlar gibi mesela.

Arkadaşın önerdiği ürünler dışında sizin önerdiğiniz başka ürünler var mı?

Palm ve claw şekillerinde kullanıyorum. Tavsiye ettiğiniz ürünlerden birin almak daha mantıklı geldi. İkinci linkteki ürünün sadece beyazı kalmış, birinci linkteki ürünü almaya daha yakınım bu yüzden. Aralarında çok fark var mı bu iki attığınız ürünün.

Arkadaşın önerdiği ürünler dışında sizin önerdiğiniz başka ürünler var mı?

Bilekten orta parmağın ucuna kadar uzunluğu ve bir karışınızın uzunluğunu paylaşabilir misiniz? Ona göre ya üstteki ya da alttakini alın diyeceğim.

Ayrıca alınabilecek en uygun ve performanslı olanlar bütçeyi aşmadan bunlar.

Bilekten orta parmağın ucuna kadar uzunluğu ve bir karışınızın uzunluğunu paylaşabilir misiniz? Ona göre ya üstteki ya da alttakini alın diyeceğim.

Ayrıca alınabilecek en uygun ve performanslı olanlar bütçeyi aşmadan bunlar.

Kusura bakma biraz geç oldu, bilekten parmağın ucuna kadar 19 cm. Karış uzunluğu ise 20 cm.Boyut olarak büyük olanla daha rahat ederim gibi düşünüyorum.

Kusura bakma biraz geç oldu, bilekten parmağın ucuna kadar 19 cm. Karış uzunluğu ise 20 cm. Boyut olarak büyük olanla daha rahat ederim gibi düşünüyorum.

O zaman 2. olan DeathAdder Essential modelini tercih et.

Geri
Yukarı