Rampage SMX-R89 vs Corsair Katar Pro Wireless

Bütçe
250

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

An itibarıyla Logitech M171 ile oyunlar oynuyorum fakat bu mouse ofis için tasarlanmış.

Kablosuz, pil sorunu olmayan bir mouse istiyorum.

Rampage SMX-R89 var Micro Type-C ile şarj edilebiliyor, kablolu ve kablosuz kullanılabiliyor ama marka sağlam mı güvenemedim.
Corsair Katar Pro Wireless var ama pilli ve en fazla 1 ayda pili bitiyor (hafif ve elime tam oturur ama şarj edilememesi kötü)

Sizce hangi mouse almalıyım ya da önerebileceğiniz mouse var mı?
  • 1. önceliğim kablosuz kullanım.
  • 2. önceliğim şarj edilebilir olması.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katar Pro çok bilindik bir fare. İşinizi görür. SMX R89 fazla bilmiyorum. Fakat Rampage F/P ürünleri yapıyor. Biraz daha üst düzey ürünleri ne kadar sağlamdır bilemem. Bence Katar Pro alın derim.

Katar Pro Wireless iyidir Rampage Gamepower James Donkey alınmaz.

İkisi arsından kesinlikle Corsair, Rampage tavsiye etmiyorum.

Katar Pro çok bilindik bir fare. İşinizi görür. Smx R89 fazla bilmiyorum. Fakat Rampage F/P ürünleri yapıyor. Biraz daha üst düzey ürünleri ne kadar sağlamdır bilemem. Bence Katar Pro alın derim.

Corsair Katar Pro Wireless iyi bir mouse, alınabilir. Rampage kalitesiz alınmaz.

Corsair o Mouse'ye bin basar.

Corsair pili 2 hafta dayanıyor, sürekli pil değiştirmek can sıkıcı olur.

Rampage Micro type ile şarj edilebiliyor.

Bir de Xiaomi'nin şarj edilebilen Mouse'u var bu fiyatlara sizce ne yapmalıyım?

Bir de Xiaomi'nin şarj edilebilen Mouse'u var bu fiyatlara sizce ne yapmalıyım?
Rampage alırsanız pişman olabilirsiniz, oyunlarda takılma vs. yapıyor özellikle de kablosuz olanları, Xiaomi'nin de çok iyi olduğunu sanmıyorum, bence ya Corsair alın ya da kablolu bir mouse alın. Yoksa memnun kalmayabilirsiniz.

Bir de Xiaomi'nin şarj edilebilen fareyi var bu fiyatlara sizce ne yapmalıyım?

Şimdi SMX R89'a baktım da alınabilir gibi duruyor. Corsair daha bilindik ve sağlam markadır fakat 2 hafta da bir pil değişirmenin parasıda büyük olur. SMX R89 veya başka seçeneklere de yönelebilirsiniz. Sizin kararınız.

Merhaba acaba bahsettiğiniz mouselerden birini aldınızmu veya başka bir markamı aldınız çünkü bende alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı