Katar’ı yöneten Sani Hanedanı, Yalova’da saray yaptırıyor

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Katar’ı yöneten Sani Hanedanı, Yalova’da saray yaptırıyor. Koç Yapı A.Ş.’nin sahibi olduğu Hamit Cenk Koç, Kraliyet Ailesi’yle anlaşarak 10 bin metrekarelik bir saray kompleksi inşa ettiklerini açıkladı.

katar-dha3.jpg

DHA’ya projeyle ilgili bilgi veren Koç, inşaatın yüzde 75’inin tamamlandığını belirterek, komplekste 3 bin m2’lik meclis odaları, 3 bin m2’lik konaklama alanları, 500 m2’lik toplantı alanları ve yeşillik alanlardan oluştuğunu söyledi.

Katar’ı yöneten sani hanedanı, Yalova’da saray yaptırıyor. Koç yapı a. Ş.’Nin sahibi olduğu hamit cenk koç, kraliyet ailesi’yle anlaşarak 10 bin metrekarelik bir saray kompleksi inşa ettiklerini açıkladı.

Eki Görüntüle 694952

Dha’ya projeyle ilgili bilgi veren koç, inşaatın yüzde 75’inin tamamlandığını belirterek, komplekste 3 bin M.2’lik meclis odaları, 3 bin M.2’lik konaklama alanları, 500 M.2’lik toplantı alanları ve yeşillik alanlardan oluştuğunu söyledi.

Hocam bir önceki konu kaldırıldı sanırım. Önceki açtığınız konu ile ilgili söyliyecek bir söz yok halkımız hak ediyor. Olan bize oluyor.

Gerçekten anlamıyorum. Sarayda otursan ne oturmasan ne? Zaten 10 bin metrekarenin yarısından çoğunu kullanacaklarını sanmıyorum.
Kanka adam kral :) 2+1 evde mi otursun :) Hayal etmekte zorlanacağın, hayatında göremeyeceğin bol haneli paraları döndürüyorlar adamlar. Bu yüzden alıyorlar.

Hocam bir önceki konu kaldırıldı sanırım. Önceki açtığınız konu ile ilgili söyliyecek bir söz yok halkımız hak ediyor. Olan bize oluyor.
Hangi konu? "Erdoğan 'Müminin görevi varlıkta şımarmamak, yoklukta sabretmektir.' dedi." başlıklı bir konu açtım ama onaylanmadı sanırım.

Kanka adam kral :) 2+1 Evde mi otursun? :) Hayal etmekte zorlanacağın, hayatında göremeyeceğin bol haneli paraları döndürüyorlar adamlar. Bu yüzden alıyorlar.
Ee 10 bin metrekarelik alana ne yapacaklar? 10 tane aşiret sığar oraya be.
Hangi konu? "Erdoğan 'Müminin görevi varlıkta şımarmamak, yoklukta sabretmektir.' dedi." başlıklı bir konu açtım ama onaylanmadı sanırım.
Kaldırıldı bile.

Geri
Yukarı