''Katkıda Bulunan'' ünvanı nasıl alınır ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok kişide yok ama hak eden çok kişi var. Son günde sadece iki kişiye verildi, ki @Kerem00 'ı programla ve Linux bölümlerinde görüyorum, hep orada aktif oluyor.
Kendisini o konularda fark ettim ama doğru düzgün foruma girmeyen kişilerde de bu unvan var.

Kendisini o konularda fark ettim ama doğru düzgün foruma girmeyen kişilerde de bu unvan var.
Herkesin vakti olmayabiliyor. Mesela ben yakın bir süreçte ara vereceğim. 12. sınıfım ve eminim ki yönetim ekibi bunu hoş bir şekilde karşılayacaklardır. Daha önce askere giden ve katkıda bulunan görüldü buralarda. Ayrıca o kişinin özel hayatı da var. Bunu da düşünmek gerek.

Herkesin vakti olmayabiliyor. Mesela ben yakın bir süreçte ara vereceğim. 12. sınıfım ve eminim ki yönetim ekibi bunu hoş bir şekilde karşılayacaklardır. Daha önce askere giden ve katkıda bulunan görüldü buralarda. Ayrıca o kişinin özel hayatı da var. Bunu da düşünmek gerek.
Alan Walker fanı adam zekidir, şimdiden hayırlı olsun üniversiteniz.

Önceden ne yapmıştır bilmem. Zira forum 9 senedir, o ünvan ise sadece 2 senedir var. Dediğim gibi bunları tartışmanın sonu yok. Foruma katkısı olan kişilere yönetim gerekli önemi ve ilgiyi gösteriyor.

Bence katkıda bulunan ünvanı için yazılım veya rehber yapmak zorunlu olmamalı. Mesela benim birçok alanda katkım var, ancak sırf rehber vs. yapmıyorum diye ünvana hak kazanmamam çok tuhaf. Bence bu konuda biraz daha geniş düşünmek lazım.

Alan Walker fanı adam zekidir, şimdiden hayırlı olsun üniversiteniz.
Teşekkür ederim. Bu arada uzun zamandır severek takip ettiğim ve bir yerden sonra fanı olduğum birisidir Alan Walker. Ayrıca daha üniversite sınavına girmedik. Hayırlısı inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı