Katlanabilir iPhone, Foxconn’da Test Ediliyor Olabilir

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Katlanabilir iPhone Foxconn

İddialara göre Apple, katlanabilir iPhone modeli için Foxconn ile bir prototip test ediyor. Apple’ın katlanabilir iPhone akıllı telefon modelini uzun zamandır birlikte çalıştığı Foxconn’a gönderdiği ve her şey planlandığı gibi giderse cihazın 2022 yılının üçüncü çeyreğinde kullanıcılar ile buluşabileceği ileri sürüldü. İddialar, Apple ve Foxconn’un şeker çubuğu form faktörlü iPhone’ların montajının ötesine geçen ortaklığından bahsediyor. […]

Devamı: Katlanabilir iPhone, Foxconn’da Test Ediliyor Olabilir
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Ben şöyle bir yorum yazacaktım: "Daha yeni mi başlıyorlar?". Lakin kendime baktım bir şöyle:
"Oğlum sen daha güç bela "Hello World" yazıyorsun. Bir de bunları mı eleştiriyorsun?" dedim.

Yani başarılar demek düşer. Katlanabilir telefon pratikleşirse;
1. Film, dizi falan izlemek iyi alternatif olur,
2. Çoklu işlemler için ideal olur. Ben bile Samsung S3'te daha iyi çoklu pencere deneyimi olsun diye özel sürümler yüklemiştim. Bir yandan Clash, bir yandan video izliyordum ve özellikle Java IDE kullanırken video ile kendimi geliştirmek güzel oluyordu (o zamanlar bilgisayarım yoktu XD).
O yüzden hem tablet hem de bir normal bir telefon olması güzel olur.

Ben şöyle bir yorum yazacaktım: "Daha yeni mi başlıyorlar?". Lakin kendime baktım bir şöyle:
"Oğlum sen daha güç bela "hello world" yazıyorsun. Bir de bunları mı eleştiriyorsun?" Dedim.

Yani başarılar demek düşer. Katlanabilir telefon pratikleşirse;
1. film, dizi falan izlemek iyi alternatif olur,
2. çoklu işlemler için ideal olur. Ben bile Samsung S3'te daha iyi çoklu pencere deneyimi olsun diye özel sürümler yüklemiştim. Bir yandan Clash, bir yandan video izliyordum ve özellikle Java IDE kullanırken video ile kendimi geliştirmek güzel oluyordu (o zamanlar bilgisayarım yoktu xd).
O yüzden hem tablet hem de bir normal bir telefon olması güzel olur.

Bu günlük kullanıcıyı biraz olumsuz etkiliyebilir. Mesela kalın olması.

Bu günlük kullanıcıyı biraz olumsuz etkiliyebilir. Mesela kalın olması.
Huawei'nki çok güzel. Parası da güzel.
Ama yeni teknoloji sayılır bu. İleri de talep olursa daha da küçültebilirler.

Mesela bu normal bir akıllı cihaz kalınlığında;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı