Katlanır bisiklet almak mantıklı mı?

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Normalde bisikletim var ama bayağıdır binmiyorum. Bana küçük gelme ihtimali var bisiklet evde olmadığı için deneyemiyorum. Onu alıp her gün eve çıkartmak da işkence olacak. Dışarı bıraksam önce ki bisikletim de çalan adam demiri keserek bisikleti almıştı. Onu da yapmak istemiyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam güvenlikleri çok olmuyor bizzat arkadaşın başına gelmişti bisikleti kitlemişti adamlar bisikleti 2'ye yarıp götürmüşlerdi ama bodrumunuz veya güvelikli bir sitede yaşıyorsanız problem olmaz ama tavsiye etmem en azından 4 5 kez bindim.

Hocam güvenlikleri çok olmuyor bizzat arkadaşın başına gelmişti bisikleti kitlemişti adamlar bisikleti 2'ye yarıp götürmüşlerdi ama bodrumunuz veya güvelikli bir sitede yaşıyorsanız problem olmaz ama tavsiye etmem en azından 4 5 kez bindim.

Hocam katlanır alırsam onu eve çıkarırım o problem değil. alamazsam normal bisikleti ne yapabilirim?

Hocam eve çıkarabilcekseniz ve hız yapma gibi bir derdiniz yoksa bende katlanır alırdım ama gene herşey size bağlı sonradan pişman olmayın.

Hocam eve çıkarabilecekseniz ve hız yapma gibi bir derdiniz yoksa bende katlanır alırdım ama gene her şey size bağlı sonradan pişman olmayın.

Hocam benim tek derdim çalınmaması normal alırsam eve çıkartmak sorun olacak yoksa bende katlanır almak istemiyorum da ne gibi pişman olabilirim

Hocam benim tek derdim çalınmaması normal alırsam eve çıkartmak sorun olacak yoksa bende katlanır almak istemiyorum da ne gibi pişman olabilirim.

Hocam normal ama hafif bir bisiklet alırsanız da aynı yolu yapar ve bisikleti elinizde taşıyabilirsiniz, benim bisikletim neredeyse 25 kg olmasına rağmen ben 200 merdiven çıkıp binamın bodrumuna koyuyorum hafif bisiklet tavsiye ederim.

Hocam normal ama hafif bir bisiklet alırsanız da aynı yolu yapar ve bisikleti elinizde taşıyabilirsiniz, benim bisikletim neredeyse 25 kg olmasına rağmen ben 200 merdiven çıkıp binamın bodrumuna koyuyorum hafif bisiklet tavsiye ederim.

Hocam ne kullanıyorsunuz veya ne önerebilirsiniz bunun dışında 25 kg çok hafif de değil sanki

Hocam ne kullanıyorsunuz veya ne önerebilirsiniz bunun dışında 25 kg çok hafif de değil sanki.

Hocam bende pexma marka bir tane çift amortisörlü bisiklet var, fakat bir tane daha var ki 12-13 kilo falan hafif yani, bence hafif ama mtb downhill falan seçmeniz iyi olabilir.

Hocam bende pexma marka bir tane çift amortisörlü bisiklet var, fakat bir tane daha var ki 12-13 kilo falan hafif yani, bence hafif ama mtb downhill falan seçmeniz iyi olabilir.

Hocam onu alsam bile her gun indirip cikarmasi var bir de 2. Ele yoneleceğim cunku bütçem 3400 TL civarlarinda

Geri
Yukarı