Kavai TRV-655 ses sistemi

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar 160 liraya Logitech X-530 almayı düşünürken arkadaşım 200 liraya Kawai TRV-655 sistem sipariş etmiş.

Çok daha şık bir görünüşe sahip ama hangisi daha kaliteli onu bilmiyorum. Logitech mi yoksa Kawai mi daha kalitesi bir ses sunar ?
65317889_tn50_0.jpg

İkisi de güzel ürün fakat Logitech'ten şaşma derim. Yine de bu ürün kablosuz model mi ? Kawai de gayet kaliteli BM-440 modeli var evde, gayet kaliteli :) :) Hangisi güzel görünüyor ise onu al kendine. X530 çok eski bence Kawai'yi al tavsiyem kawai...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 160 liraya Logitech X-530 almayı düşünürken arkadaşım 200 liraya Kawai TRV-655 sistem sipariş etmiş.

Çok daha şık bir görünüşe sahip ama hangisi daha kaliteli onu bilmiyorum. Logitech mi yoksa Kawai mi daha kalitesi bir ses sunar ?
65317889_tn50_0.jpg

Hocam selamun aleyküm. Senin için siteye üye oldum. Ben de Kawai trv-655 5+1 ses sistemi almayı düşünüyorum, öneriyor musun ? Piyasa 400'e de var 199'a da. Güvenerek 199'a almalı mıyım?

İkinci bir husus hangi siteden alabilirm?

Teşekkürler.

Kardeşim bu ses sistemini almadım, çok daha ucuza Logitech X-530 aldım. Yukarıdaki ses sistemini almanı kesinlikle önermiyorum.
Görünüşü ve bir takım USB-SD-Radyo-Iphone girişi ve kumanda gibiözellikleri olması tek artısı.

Ses kalitesini kendi kulağımla test ettim arkadaşımın evinde. Gerçekten hiç memnun kalmadım. Şuan Logitech X-530'a 2 adet arka hoparlör taktım orjinalinin dışında.
Ekolayzer ayarını da yaptım ve gül gibi kullanıyorum. Yukarıdaki ses sistemini almaman tavsiye olunur.

Ben illaki Kawai alacağım diyorsan da şöyle bir sistemi 2.el olarak almanı öneririm.
KAWAİ 5+1 SES SİSTEMİ... - ikinci el Kawai Ses Sistemi hoparlör fiyatları sahibinden.com'da - 117257231
Bunu da test ettim Subwofer'ından çok memnun kaldım. Bu ses sistemini de alabilirsin.

Yamyam abi'ye danışman çok iyi olacaktır. Bu işten en iyi o anlıyor. Yukarıdaki 2. el ses sistemi iyi midir diye sorabilirsin.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı