Kavga isteyen arkadaşa karşı ne yapmalıyım?

Merhaba. Yaşım 14 parkta arkadaşımın biri çok kaşınıyor. Yanımda kız arkadaşlarım, erkek arkadaşlarım var karışık yanıma gelip kötü sesler açıyor. Yanına gidiyorum kaçıyor yakalıyorum yüzüme vuruyor. Bugün gına geldi dövecektim vazgeçtim neden vuruyorsun deyince de sanane diyor. Ben de ona argo konuşunca yanıma gelip bir daha vuruyor mahallenin "sert" abileri de gelip "oooooooo" diyor. Ne yapmalıyım? Kavga dövüş hiç sevmem nefret ederim bu sefer arkadaşlarım beni terkeder. Ne yapacağım?
Chill takıl, kafana takma, laf attığında sen daha beterini at ve korkma. Sana karşı 1 hamle yaptığında sen ona 5 hamle yap ki gözü korksun artık bir şey yapmaya cesaret edemesin sana.

Direk ilişkini kes argo konuşma kavgaya bulaşma kol kaslarını değil beyin kaslarını güçlendir sorunun büyük ihtimalle çözülür.

Dostum genelde böyle insanlar komik,sempatik,ilgi çekemediğini düşündükleri için isteklerini bunun gibi kendini küçük düşüren hareketler yaparak bulabileceklerini düşünürler. Bunun gibi tiplerden uzak durmanı tavsiye ederim.

Merhaba. Yaşım 14 parkta arkadaşımın biri çok kaşınıyor. Yanımda kız arkadaşlarım, erkek arkadaşlarım var karışık yanıma gelip kötü sesler açıyor. Yanına gidiyorum kaçıyor yakalıyorum yüzüme vuruyor. Bugün gına geldi dövecektim vazgeçtim neden vuruyorsun deyince de sanane diyor. Ben de ona argo konuşunca yanıma gelip bir daha vuruyor mahallenin "sert" abileri de gelip "oooooooo" diyor. Ne yapmalıyım? Kavga dövüş hiç sevmem nefret ederim bu sefer arkadaşlarım beni terkeder. Ne yapacağım?
Tenha yere götür sağlam bir dayak at😁

Yeni konular

Geri
Yukarı