Kavga korkusu

Benide ölüm ile tehdit eden ve büyük boyutlarda hakaret eden kişiyi mahkemeye vermiştim. Vermeden önce sürekli özel telefonumada "seni öldüreceğim" diyen kişi, mahkeme süreci içinde kendisini şikayet ettiğimi göründe telefonuma bu sefer "Ali bey merhaba, şikayetinizi geri alırsanız çok sevinirim" diye şeyler yazmaya başlamıştı.

Benide ölüm ile tehdit eden ve büyük boyutlarda hakaret eden kişiyi mahkemeye vermiştim. Vermeden önce sürekli özel telefonumada "seni öldüreceğim" diyen kişi, mahkeme süreci içinde kendisini şikayet ettiğimi göründe telefonuma bu sefer "Ali bey merhaba, şikayetinizi geri alırsanız çok sevinirim" diye şeyler yazmaya başlamıştı.
Döneğe bak :D

Meslek lisesinden mezun oldum her türlü olayı her türlü kavgayı gördüm bıçaklı yaralama okula silah getirme vs bunlar artık normal gelmeye başladı kimseye bulaşma kendi halinde insan olursan kimse sana bir şey yapmaz kavga çözüm değil.

Bu yasal olarak tehdit suçunu oluşturur.

Orası doğru ama ciddi bir adım atılmaz. Türkiye'de işler farklı, iki üç tane avukatlık videosu izlediniz diye ben çok biliyorum demeyin.

Orası doğru ama ciddi bir adım atılmaz. Türkiye'de işler farklı, iki üç tane avukatlık videosu izlediniz diye ben çok biliyorum demeyin.

Bu dediğiniz çözümler polis mahkemede sonuç alınmadıysa uygulamayı düşünebilir ve buna çözümlere rağmen zarar veriyorsa.

Kavga esnasında ellerin titremesinin sebebi heyecanlanmak ya da vücudun yapma uyarısını verdiği anlamına geliyor. Ben ilkokulda kavga ettiğim çocuğun hayalarına vurmuştum. Herhangi bir ceza almadım.

Kavga esnasında ellerin titremesinin sebebi heyecanlanmak ya da vücudun yapma uyarısını verdiği anlamına geliyor. Ben ilkokulda kavga ettiğim çocuğun hayalarına vurmuştum. Herhangi bir ceza almadım.
Hayır tam tersi. Ellerinin titremesi çok normal bir durum, adrenalin seviyesi bir anda yükseliyor ve aşırı adrenalin bu şekilde dışa vuruyor. Yani ellerinin titremesi korktuğun anlamına gelmez.

Hayır hocam bıçak taşısanız bile saplayacak mısınız hayatınız biter tek yapacağınız korkmamak ve karşılık vermek kendinizi ezdirmeyin hocalara falan asla şikayette bulunmayın.

Hayır hocam bıçak taşısanız bile saplayacak mısınız hayatınız biter tek yapacağınız korkmamak ve karşılık vermek kendinizi ezdirmeyin hocalara falan asla şikayette bulunmayın.

Hocalara şikayette bulunmak olmazsa mahkeme ve polise başvurmak olmalı ondan sonra yine ondan sonra bunu yapan şahsa konu sahibi rahatsız olursa sizin çözümleri düşünmelidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı