Kavga korkusu

Bu ciddi bir durum basit birşe değil gerçek tektir ve sizin gibiler aklını bulandırıyorsunuz konu sahibinin.

@Berkay058 @Kyrie Irving @waxonnn hahaha ve bütün beğenmedim atanlar konu sahibinin aklını bulandırmayın hakikat siz hahaha atınca değişmeyecek.

Bıçaklanırsam ne olacak?
Yüksek ihtimal.

Ölür veya yaralanırsın sana eğer konuda bahsettiğin şahıs bulaşırsa ya polise ya mahkemeye şahsı şikayet et.

@Berkay058 @Kyrie Irving @waxonnn hahaha ve bütün beğenmedim atanlar konu sahibinin aklını bulandırmayın hakikat siz hahaha atınca değişmeyecek.

Ölür veya yaralanırsın sana eğer konuda bahsettiğin şahıs bulaşırsa ya polise ya mahkemeye şahsı şikayet et.
Çok iyi bir moral oldu cidden.
Yaralanma olur da böyle kavgadan arada bıçak yeme ihtimalim yüksek.
Daha çok korktum.

...konu sahibinin aklını bulandırmayın hakikat siz hahaha atınca değişmeyecek.
Tamam.

Konu sahibi arkadaşa önerim, bıçak vs. taşımamanız. İş daha da ciddiye binebilir. Kavgaya hiç bulaşmayın, elemanlarla düzgünce konuşmaya çalışın.

Konu sahibi gerektiği yerde kendisini savunmasını öğrenmeli hayat toz pembe değil.

Arkadaşlar selam.
Saçlarımdan dolayı, lise çıkışı roman uyruklu kişilerden.
"Bu erkekse, ben neyim?" gibi söylemlerde bulundular.
Sinirlendim ve bir tanesini ittirdim.
Anında hocalar damladı ve kavgayı ayırdılar.
Haklı taraf benim ama çocuk belalı bir tip ve peşimi bırakmayacağını söyledi.
Kavga etmeyi bilmiyorum, birisinin suratına yumruk vurmak bile beni korkutuyor.
Ama gerektiği zaman yapmam gerek ve bu çocuk dışarıda beni kesin bulacak.
Korkumu yenmek için ne yapmalıyım?
Bıçak taşımalı mıyım?
Arkadaşların yok mu? Dostlarına anlat durumu işte o zaman iyi olur senin için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı