Kavgada Kim Haklı?

Kimin haklı olduğu değil de kimin haksız olduğu bu cümleyi okuyunca anlaşılıyor.
Benim onlarla alakam yok. Onların arkadaşlarıyla bizim sınıftakiler kavga etti o sırada biz başka yere gidiyorduk. Onlarla benim kavgamın alakası yok? Yani onlarla ben aynı anda yargılanmaz.

Şaka mı yapıyorsunuz? Ben orda kendisinin fiziksel temas kurmasıyla kendimi savundum, ardından arkadaşlarım bana sormadan diğerleriyle kavga ettiler. Yani ben arkadaşlarımı onun üstüne salmadım. Siz orda birisi size vursa yolunuza devam mı edeceksiniz, yuh yani...

Sonunda birisi beni anladı. Yahu adam geldi hakaret etti ayrıca 1 teneffüs önce oturuyorduk adamsanız gelin bizle kavga edin dedi arkadaşıma bişey yapmadık sonra bu olay yaşandı.
Şimdi sana saldıranlara içimden o kadar güzel bir şekilde sövüyorum ki ama maalesef buraya yansıtamıyorum yoksa çok yaratıcı sözler söylemiştim bile. Böyle insanlar oldukça bu ülke gelişmez bana göre. Böyle olaylarla ilgili bir sürü haber var bana baktı diye onu vurdum, kestim, bıçakladım yeter artık geçin bu zihniyeti birisi size baktığında neden onda art niyet arıyorsunuz? Buyrun size birkaç adet haber, birde bunun medyaya yansımayan tarafı var.

Haberler;

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı