Kavgada kim haklıdır?

Hocam beni güldürdün Allah'da seni güldürsün 2 side haklı olur mu? Anneye sövmüş bunun affı olur mu? Anneler kutsaldır bunu unutmayın ve affıda olmaz arkadaş karşılık vermekte gayet haklı çünkü anneye sövülmüş eğer sövmeseydi belki arkadaş karşılık vermeyecekti.
Hocam siz efsanesiniz. :D
Ancak bu bence kişiden kişiye göre değişir. Ben selam amacıyla arkadaşıma akla gelmeyecek şekilde küfür ediyorum mesela, bir problem teşkil etmiyor. Beğeni engelim olduğu için beğeni atamıyorum, attığımı var sayın. :)

Hocam siz efsanesiniz. :D
Ancak bu bence kişiden kişiye göre değişir. Ben selam amacıyla arkadaşıma akla gelmeyecek şekilde küfür ediyorum mesela, bir problem teşkil etmiyor. Beğeni engelim olduğu için beğeni atamıyorum, attığımı var sayın. :)
Vallahi komedi adamsınız hocam ama fazla değerli şeylere küfretmeyin iyi geçinin arkadaşlık anıları güzeldir.

Hocam siz şu an haklı olduğunuzu sanabililirsiniz ama ileride de bir olay olur çok başınız ağrır sırf aileye küfretti diye dövmek yerine başka şeyler yapılabilir.

Evet haklısınız ama oda kendini bir şey sanıyor ve herkese sataşıp duruyordu kuzenimede sataştı ben de yeter dedim dövdüm bayağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı