Kavgada rezil olunca ne yapılır?

Kavgada rezil olunca deli taklidi yaparken ben.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sanırım daha önce gururun ezilmemiş? Dalga geçiyorsun.

İlk dayak önemlidir güzel kardeşim, ondan sonra dayak yememek için herşeyi yapıp dayak yemekten veya kavgaya girmekten korkmazsınız.

Hemen 1 2 hafta Ülkü ocaklarına takıl. Sonra abi dövüldüm diye ocağa git. Gerisini onlar hallederler. Dalga geçmek için yazmadım bu arada. Onlar bi güzel korkutur adamı. Sonra da kimse sana yanaşmaz.

Merhaba. Bugün yaşadığım bir olayı anlatayım. 8. sınıfım. Okul bitti eve gidiyordum, 2 çocuğun biri birbirlerine su atıyordu. Zaten okulda en çok sinir olduğum kişiler. Sonra birisi beni kendine siper etti ben de bana dokunmasını istemediğim için elini çektim sonra "Hayırdır sen?" dedi. Sonra vurmaya başladı. İlk önce gözlüğüm yere düştü hatta camı çıktı, üstünlük ondaydı bu arada sürekli o yumruk atıyordu. Ben daha önce hiç kavga etmediğim için dövüşmeyi bilmiyordum. Bayağı bir bana vurduktan sonra ayırdılar bizi. Ondan sonra bizim sınıftaki kızlar bana gülmeye başladı, bayağı gururum kırıldı eve gidince de ağladım. Şimdi ben yarın utancımdan nasıl okula gideceğim?

Bu videoyu izleyip güzelce antrenman yapıyorsun ve çıkışta o çocuğu güzelce dövüyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gözlüklü birisine vurmak suç sayılıyor. Sırf bunun için bile dava açabilirsin. He uğraşır mısın onu bilmem.

Hemen 1 2 hafta Ülkü ocaklarına takıl. Sonra abi dövüldüm diye ocağa git. Gerisini onlar hallederler. Dalga geçmek için yazmadım bu arada. Onlar bi güzel korkutur adamı. Sonra da kimse sana yanaşmaz.
Ülkü ocağı ve çocuk kavgası mı? Alakası olmaz, uğraşmazlar bile.

Geri
Yukarı