Kavgada bıçaklandım mahkeme sonucu ne olur?

Ivanov

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MAİNBOARD: MSİ B350 PC MATE
CPU: Ryzen 5 1600 AF
GPU: GTX 1080 Tİ
RAM: 16GB
Bundan tam 2 ay önce kuzenimle birlikte saçma sapan kız mevzusu yüzünden bıçaklandık karşı taraf iki kişi bizde iki kişiyiz saat gece 1:30 bizim elimizde sopa bıçak hiçbir şey yoktu kavga başlar başlamaz ikisi birden bıçakları çıkartıp saldırdılar ben baldırdan kuzenim karaciğerden bıçaklandı hastanede yoğun bakım da yattı hayati tehlike raporu verdiler bizi bıçaklayan şu an hapiste ama mahkeme olmadı diğer çocuk dışarıda ve yalan yanlış ifade vermişler içerde olan çocuğun cezasını bölmek için dışarıda olan çocuk ifadesinde ben bıçakladım demiş çünkü ben bacaktan bıçaklandığım için içeri girmeyeceğini biliyor diğer içerde olan da sadece kuzenimi bıçakladığını söylemiş ve bu olay kendi evimizin önünde oluyor kamera kayıtları var polis aldı kayıtları çocukları tanıyoruz olay olduğunda 18 yaş altındaydı 1 ay sonra 18 olacak sonuç ne olur bu mahkeme ne zaman olur hiçbir fikrim yok biraz aydınlatırsanız sevinirim değerli dostlar...

Kamera kayıtları olduğu için kazanacağınızı düşünüyorum. 18 yaş altı sadece cezada indirime neden olur cezai ehliyeti ortadan kaldırmat

Kamera kayıtları olduğu için kazanacağınızı düşünüyorum. 18 yaş altı sadece cezada indirime neden olur cezai ehliyeti ortadan kaldırmaz.
Teşekkür ederim peki mahkeme nezaman olur tahmini?

Yeni konular

Geri
Yukarı