Kaybetmedik

@erme Boşuna yazmayın. Ben artık bıraktım sizin yeriniz bildiğim kadarıyla rahat zaten. Uğraşmaya değmez. Aynı gemide olduğumuzu anlamıyor daha. Bunlar fark edecek ama çok geç olacak onlar için. 2028'de ise yaşarsa Erdoğan'a vereceğim oyumu. Yaşamazsa yerine geçenlere vereceğim. Hiç umrumda bile değil. Benim çektiğimi onlar da çeksin.
Farkındayım kötü bir düşünce şuan da sağlıklı düşünemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak reisin ne demiş zamanında.

Zeki? Kod satırlarından ibaret. Biri çıkıp daha iyisini yazar elbet.
Kanka oraya bence yazdım.Reisin tabi farklı görüşleri olabilir ben karışamam.

Kanka zaten en iyisi demedim.Sadece potansiyel gördüm.Adam zeki bu arada.

Liderlik ve siyaset ayrı bir dal inovasyon ve teknoloji ayrı bir dal. Potansiyeli falan yok siyasette harcarlar o adamı çok net. Zeki olması her dalda adamı profesyonel yapmıyor
Dostum belki 2028 e kadar siyasetini geliştirebilir bunu sen ben bilemeyiz.Belki bakmışsın adam siyasetede kendini adamış olabilir.Bunu bilemeyiz.

Kanka zaten en iyisi demedim. Sadece potansiyel gördüm. Adam zeki bu arada.
Ekonomi kan ağlarken, dış borçlar almış başını giderken, ifade özgürlüğü yokken, eğitim bitikken, her hafta kadınlar öldürülüyorken halen daha Bayraktar demeniz saçma. O adam bu ülke için pek bir şey yapmadı. Kasaya az biraz para soktu.

Kanka oraya bence yazdım.Reisin tabi farklı görüşleri olabilir ben karışamam.

Kanka zaten en iyisi demedim.Sadece potansiyel gördüm.Adam zeki bu arada.

Dostum belki 2028 e kadar siyasetini geliştirebilir bunu sen ben bilemeyiz.Belki bakmışsın adam siyasetede kendini adamış olabilir.Bunu bilemeyiz.
İnsan sarrafligima güvenirim o adamdan ne iyi bürokrat olur ne de iyi siyasetçi. Bir konuşmasından anlarım insanı şıp diye. Mesela Mansur Yavaş iyi bir yonetici ve bürokrat olur ama iyi bir siyasetçi olamaz. Ağır bir adam. Ekrem İmamoğlu ise Tayyibi aratmayacak kadar siyasette iyi. Bu iş hitabet, enerji, karizma hepsini kapsıyor. O adamdan olmaz hocam kusara bakma. Tayyipten sonra Ak Parti biter Timur devleti gibi etkileyici ikinci bir adam yok onlarda İmamoğlu gibi yazın bu dediklerimi bir kenara

Ekonomi kan ağlarken, dış borçlar almış başını giderken, ifade özgürlüğü yokken, eğitim bitikken, her hafta kadınlar öldürülüyorken halen daha Bayraktar demeniz saçma. O adam bu ülke için pek bir şey yapmadı. Kasaya az biraz para soktu.
Bu konuda sana hak veriyorum.Erdoğan en iyisi demiyorum.Bende örnek veriyim polisler eskiden asgari ücretin 4 katı maaş alıyordu ama artık 2 katı maaş alıyorlar.Yani bence erdoğan zorunluluktan seçilmeli.

Elbet ki iyi oldu yaptıkları ama Erdoğan sayesinde oldu demek saçma... Bu şirketler 80'lerden beri var. 20 yılda ülkeye tek kazandırılan şey İHA,SİHA.

İnsan sarrafligima güvenirim o adamdan ne iyi bürokrat olur ne de iyi siyasetçi. Bir konuşmasından anlarım insanı şıp diye. Mesela Mansur Yavaş iyi bir yonetici ve bürokrat olur ama iyi bir siyasetçi olamaz. Ağır bir adam. Ekrem İmamoğlu ise Tayyibi aratmayacak kadar siyasette iyi. Bu iş hitabet, enerji, karizma hepsini kapsıyor. O adamdan olmaz hocam kusara bakma. Tayyipten sonra Ak Parti biter Timur devleti gibi etkileyici ikinci bir adam yok onlarda İmamoğlu gibi yazın bu dediklerimi bir kenara
Dostum ekrem istanbul için hiçbirşey yapmadı halbuki istanbulun sermayesi neredeyse ülkenin yarım sermayesini kapsıyor erdoğanı kesinlikle aratır.

Dostum Ekrem İstanbul için hiçbir şey yapmadı halbuki İstanbul'un sermayesi neredeyse ülkenin yarım sermayesini kapsıyor Erdoğan'ı kesinlikle aratır.

Belediye meclisi ellerindeydi yaptirmadilar şunu hala öğrenemediniz. Engellediler ellerinden geldiğince. İmamoğlu gayet başarılı kusura bakma katılmıyorum o konuda. İmamoğlu yapmadı bir şey demeden önce bir ardı arkasını araştır niye diye sorgula kanka.

1685315340458.png

Kazandın yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı