Kaybetmedik

@Quadranil1
1685312938966.png

@Quadranil1
Gördüğüm en toxic insanlardan birisiniz. A101'e gelen zammı nasıl umursamıyorsunuz anlamıyorum. Galiba zenginsiniz ki A*P'ye, Erdoğan'a veriyorsunuz. Yazık kafanıza ne diyebilirim ki. Açın halinden ancak aç anlar. Benim için her iki tarafta birbirinden beter ancak kime versem bu kadar ölümüne savunmam, millet futbol takımı tutar gibi taraf tutmaya başlamış. İnsanlar bu konuları yanlış mı anlıyor acaba ya?

Sadece destek için olsalar HDP gibi ittifakın dışında olurlardı. AKP ve HÜDA PAR, en azından CHP ve iyi parti kadar ilgili şu an.

İttifakın içinde olsalar bile Erdoğan onların vaatlerini takmayacak çünkü HÜDA PAR'ın vaatleri saçma emin ol ki Erdoğan bunu fark etmiştir.

Sizin dedenin 2028'i göremeyecek, orası belli. 18 cm kaybı var zaten. Kokoreçe daha az malzeme çıkacak maalesef.

Selçuk bayraktara dikkat et dostum.

İttifakın içinde olsalar bile Erdoğan onların vaatlerini takmayacak çünkü HÜDA PAR'ın vaatleri saçma emin ol ki Erdoğan bunu fark etmiştir.
Eşcinsellerin haklarının güvence altına alınmasına ne diyorsunuz? Saçma gibi gelebilir ama cevaplarsanız çok önemli bir yere değineceğim, konuyla ilgili.

Selçuk bayraktara dikkat et dostum.
Daha çok yolu var onun. Babacan'ın dediği gibi, dokunmak gerek. Tekel bir mala bel bağlamak acizliktir.

@Quadranil1
Gördüğüm en toxic insanlardan birisiniz. A101'e gelen zammı nasıl umursamıyorsunuz anlamıyorum. Galiba zenginsiniz ki a*p'ye, Erdoğan'a veriyorsunuz. Yazık kafanıza ne diyebilirim ki. Açın halinden ancak aç anlar. Benim için her iki tarafta birbirinden beter ancak kime versem bu kadar ölümüne savunmam, millet futbol takımı tutar gibi taraf tutmaya başlamış. İnsanlar bu konuları yanlış mı anlıyor acaba ya?

Ee sende vatanı satan bir partiyi ölümüne destekliyon? Ben ne anladım bu işten.

@Quadranil1
Gördüğüm en toxic insanlardan birisiniz. A101'e gelen zammı nasıl umursamıyorsunuz anlamıyorum. Galiba zenginsiniz ki A*P'ye, Erdoğan'a veriyorsunuz. Yazık kafanıza ne diyebilirim ki. Açın halinden ancak aç anlar. Benim için her iki tarafta birbirinden beter ancak kime versem bu kadar ölümüne savunmam, millet futbol takımı tutar gibi taraf tutmaya başlamış. İnsanlar bu konuları yanlış mı anlıyor acaba ya?
Ekonomi son sorun olsun zaten. Hani adaletli, laik olacak olsa ülke bu kada sorun etmez kimse.

Neden aynı gemide olayım siz kaybedensiniz, ben kazanan. Ayrıca A101 ürünlerine %30 zam gelmesi inan umurunda değil 🤣
Değil mi? Ülke batıyor ama umrunda değil. Sokakta sorsalar Türk'üm dersin. Ama Afgan'dan farkın yok. Kazanmışlarmış. Anana bacına 15 milyon mülteciden bir tanesi tecavüz ettiğinde kazanıp kazanmadığını anlayacaksın. Bunlara sorsan en vatansever bunlar. Ama ülke batarken ben sizle aynı gemide değilim ya siz kaybettiniz oluyor. Ahmak.

Eşcinsellerin haklarının güvence altına alınmasına ne diyorsunuz? Saçma gibi gelebilir ama cevaplarsanız çok önemli bir yere değineceğim, konuyla ilgili.
Eşcinsellik bence çok saçma birşey insanların edep yerlerini açıp kendini havalı ve özgür sanması çok mantıksız bir şey ve toplumda çok kötü bir görüntü yaratıyor.
Daha çok yolu var onun. Babacan'ın dediği gibi, dokunmak gerek. Tekel bir mala bel bağlamak acizliktir.
Bayraktarın potansiyeli çok yüksek ve çok zeki.

Eşcinsellik bence çok saçma birşey insanların edep yerlerini açıp kendini havalı ve özgür sanması çok mantıksız bir şey ve toplumda çok kötü bir görüntü yaratıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bak reisin ne demiş zamanında.
Zeki? Kod satırlarından ibaret. Biri çıkıp daha iyisini yazar elbet.

Liderlik ve siyaset ayrı bir dal inovasyon ve teknoloji ayrı bir dal. Potansiyeli falan yok siyasette harcarlar o adamı çok net. Zeki olması her dalda adamı profesyonel yapmıyor

Geri
Yukarı