Kaybolan AirPods nasıl bulunur?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
AirPods 2. nesil kulaklığımı kaybettim. “bul” uygulamasından bakınca daha kaybolmadan öncesini gösteriyor, evden bile çıkmadığım anı. Ses çal dediğimde de bağlanmıyor, bulma ihtimalim hiç yok mu? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer kullanılırsa veri göndereceği için bulabilirsiniz. Veya seri nosunu destek ile paylaşın kullanılırsa son veri noktasını onlar iletebilir.

Apple desteğe seri numarınızı verdiğinizde destek olmaya çalışıyor ama çalındıysa bile konumda son yeri gözükür eğer kaybettiyseniz en yakın apple cihazı ile eşleşene kadar göstermez ne yazık ki

Hiç ümidim yok ama bir desteğe yazayım, yoldayken falan düştüyse bu yağmurda zaten çalınmasa bile bozulmuştur… Otobüste falan düşürdüysem bir ümit akşama veya yarın şöförlere sorarak bulabilirim ama onu da bulsalar bile kim getirir? Neyse, cevap için herkese teşekkürler 😔.

Hiç ümidim yok ama bir desteğe yazayım, yoldayken falan düştüyse bu yağmurda zaten çalınmasa bile bozulmuştur… Otobüste falan düşürdüysem bir ümit akşama veya yarın şöförlere sorarak bulabilirim ama onu da bulsalar bile kim getirir? Neyse, cevap için herkese teşekkürler 😔.
Çok geçmiş olsun kulaklık almak bile lüks oldu... Umarım bulursunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı