Kaybolduktan 35 Yıl Sonra Geri Dönen Uçak

• Konuyu başlatan Vasc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizce bu videoda anlatılanlar mantık çerçevesi içerinde mi, gerçek olabilir mi? Eğer 35 yıl sonra zamana göre eski bir uçağın başka bir piste inmesi gerçekse inanasım geliyor. Sizin bu konu hakkındaki düşünçelerinizi alabilir miyim?

Videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Hocam böyle bir şeyin gerçek olma ihtimaline inanıyor musunuz gerçekten? YouTube'da para kazanmak amaçlı üretilmiş bilgi kirliliği içeren klasik ses dublajlı videolardan biri. Adamın adını deepweb'ten aradım diyor :D Uçağın parçasının bulunamamış olması uçağın düşmediğini nasıl gösterebilir, kocaman okyanus. Kaç tane düşen uçağın okyanusa düştükten sonra tek bir parçasının bulunamadığınıda araştırın isterseniz. Hepsi 35 seneye bir yerlere iner o zaman.

Hocam bu çok sinematik bir anlatım olmuş açıkçası. Pek inandırıcı gelmedi. Yani 35 yıl sonra geldi lafı imkansızın ötesinde bir şey zaten. Fakat tam olarak başka piste inme kısmını anlayamadım. Yani uçak gizlice başka yere yönlendirilmişse ve sonrasında geri getirilmişse olabilir anca. Yani fiziken. Yoksa başka mith tarzı şeylerle açıklanamaz pek bu olay. Denizcilik ve havacılık hurafeleri ve hikayeleri çoktur malum:)

Hocam bu çok sinematik bir anlatım olmuş açıkçası. Pek inandırıcı gelmedi. Yani 35 yıl sonra geldi lafı imkansızın ötesinde bir şey zaten. Fakat tam olarak başka piste inme kısmını anlayamadım. Yani uçak gizlice başka yere yönlendirilmişse ve sonrasında geri getirilmişse olabilir anca. Yani fiziken. Yoksa başka mith tarzı şeylerle açıklanamaz pek bu olay. Denizcilik ve havacılık hurafeleri ve hikayeleri çoktur malum:)
İlk izlediğimde pek inanmamıştım, sonra arkadaşlarımla konuştum olabilir dediler kafam karıştı. Sizin fikrinizi almam iyi oldu.
Hocam böyle bir şeyin gerçek olma ihtimaline inanıyor musunuz gerçekten? YouTube'da para kazanmak amaçlı üretilmiş bilgi kirliliği içeren klasik ses dublajlı videolardan biri. Adamın adını deepweb'ten aradım diyor :D Uçağın parçasının bulunamamış olması uçağın düşmediğini nasıl gösterebilir, kocaman okyanus. Kaç tane düşen uçağın okyanusa düştükten sonra tek bir parçasının bulunamadığınıda araştırın isterseniz. Hepsi 35 seneye bir yerlere iner o zaman.
İnsanız iste hocam, inanmaya meyilli geliyoruz dünyaya. İlk başta inanmamıştım bende ama sonradan aklıma kıvılcımlar düştü sizin de görüşlerinizi alayım dedim :)

İlk izlediğimde pek inanmamıştım, sonra arkadaşlarımla konuştum olabilir dediler kafam karıştı. Sizin fikrinizi almam iyi oldu.
Dediğim gibi hurafeler çoktur hocam. Malezya uçağını da uzaylılar kaçırdı diyorlardı ama sonra yalan çıktı o da:) Yani mantıken incelendiğin de tutmuyor olay.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı